Міжнародне видавництво допоможе провести атестацію з англійської у школах

news

Повідомляє gazeta.ua

Міністерство освіти і науки проводитиме спільно з міжнародним видавництвом MM Publications Державну підсумкову атестацію випускників шкіл з англійської мови Про це повідомляє прес-служба МОН.

“23 листопада 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері середньої освіти між МОН та міжнародним видавництвом MM Publications”, – йдеться у повідомленні Міністерства освіти та науки.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що допомога у проведенні випускного іспиту буде надана у рамках реалізації спільного проекту з розробки ДПА для учнів 11-х класів на 2016 навчальний рік між МОН та MM Publications.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квіт розповів, як відбуватиметься ЗНО 2016 року.

Міністерство освіти і науки та видавництво MM Publications наголосили про реалізацію спільного проекту з розробки державної підсумковою атестації (ДПА) для учнів 11-х класів на 2016 навчальний рік. Як зазначив Іоанніс Малкогіанніс, видавництво MM Publications має значний досвід створення системи оцінювання рівня володіння англійською мовою в багатьох країнах світу, що дозволить провести неупереджене тестування старшокласників українських шкіл за європейськими стандартами.

Згідно з домовленостями видавництво MM Publications забезпеМіднеродне вичить Міністерству вимогами та специфікаціями, необхідними для розробки змісту екзаменаційних завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови, проведе пробне тестування та надасть методичну підтримку навчальним закладам України.

0 Комментариев