Між ЛНР і ДНР запустили перший потяг

news

Пасажирський рух поїздів на Донбасі було зупинено в 2014 році.

Між самопроголошеними ДНР і ЛНР запустили перший пасажирський поїзд “Луганськ – Ясинувата”, заявив “міністр інфраструктури і транспорту” ЛНР Олександр Чумаченко, передає Кореспондент.net. з посиланням на РИА Новости.

“Це перший поїзд в ЛНР, який відправляється як пасажирський, не як електричка… У нас збережене пасажирське депо. Крім цього потяга, ми готові ще кілька поїздів, якщо буде необхідність, запустити”, – сказав Чумаченко.

Він повідомив, що поїзд відправлятиметься у непарні числа з Луганська, у парні – з Ясинуватої. Згідно з розкладом, час в дорозі складе близько п’яти годин. Вартість квитків коливається від 46 рублів в загальному вагоні до 137 рублів в купе. У ЛНР сподіваються, що поїзд буде рентабельним, дана ціна на залізничні квитки нижча, ніж на автобуси в даному напрямку.

Чумаченко заявив, що наразі в ЛНР готові запустити пасажирські поїзди і на підконтрольну Києву територію Донбасу, але через транспортну блокаду регіону такої можливості немає. “Нам би дали можливість рухатися через Дебальцеве, ми б рухалися в усіх напрямках”, – сказав представник ЛНР.

Зазначимо, на непідконтрольному Донбасі є випадки підриву залізничних колій. Зокрема, 17 лютого в ДНР заявили про підрив потяга в Ясинуватій, в результаті чого сім вагонів зійшли з колії.

 

 

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев