Мітинг під Волинською ОДА: «Якщо куля в лоб не попала, то гроші в кишеню вцілили». ФОТО. ВІДЕО

news

У Луцьку протестують проти чинного уряду та прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Мітинг відбувається сьогодні, 16 лютого, організатором акції протесту є ВО «Свобода».
«Ганьба такій владі!», – зазначив перший заступник голови облради Олександр Пирожик.

7

Він згадав про провокацію 31 серпня 2015 року (сутичку під Верховною Радою, коли вибухнула граната), яка, за його словами, була спланована свідомо і мета цієї акції була змусити людей боятися, щоб вони не виходили на мирні акції протесту.

«Вже всі розуміють, що цю провокацію вчинила не «Свобода», яку без суда і слідства в цьому звинуватили», – наголосив Пирожик.

Богдан Богонос, депутат Луцької міської ради, представник ВО «Свобода», навів приклади того, що реформи Яценюка є неефективні. Зокрема, що уряд надав недостатнє фінансування для освітян та медицини, а також про проект «Стіна», на який витрачені величезні кошти із держбюджету – стіни досі так і немає.

17

Організатори мітингу назвали АТО російсько-українською війною, один із учасників якої, Олександр Скиба пригадав, як чинний уряд прийшов до влади:

«Вони не розуміють що вони прийшли на свої крісла, що ми їх туди принесли на українській крові. Не вони туди прийшли, бо вони такі класні пацани, а тому що у нас був Майдан».

13

Мітингувальники підтримували виступи спікерів гаслами за відставку уряду,  а також вимагали, аби до них вийшов Володимир Гунчик, голова ОДА.

1 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12 15 16 18 19 20 21

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев