Місячний календар манікюру на квітень 2024 року

news

Місяць надає сильний вплив на нашу планету та її мешканців. Вона впливає як на загальний стан людини, а й найменшу деталь у його організмі, включаючи зростання нігтів.

Саме тому перед тим, як піти на манікюр, важливо врахувати деякі фактори, пов’язані з положенням Місяця.

Читайте також: Весняні нігті: які кольори обрати для нового манікюру?

У місячному календарі на квітень 2024 року зверніть увагу на такі параметри:

  1. Положення місяця у знаку зодіаку, кожен із яких відповідає за певну енергію. Такі знаки зодіаку, як Козеріг, Лев, Діва, Водолій , впливають на процедуру манікюру позитивно. Протипоказані будь-які маніпуляції з нігтями є місяць «коштує» у наступних зодіакальних знаках: Близнюки, Рак, Риби . Інші дні є нейтральними, вони підходять для оздоровлення нігтів або легкого догляду.
  2. Фаза місяця. Якщо Ви хочете швидше відростити нігті, то обрізати їх краще на місяць , тому що саме ця фаза позитивно впливає на швидкість зростання. На спадаючий місяць нігті відростатимуть або з нейтральною швидкістю, або трохи повільніше. Що стосується молодика і повного місяця , то в ці дні рекомендується відмовитися від процедур з гострими інструментами. Намагайтеся виключити обрізання кутикул за кілька днів до і після зазначених днів.

Якщо Ви вирішили серйозно зайнятися станом своїх рук, включаючи нігті, обов’язково зверніться по допомогу до місячного календаря.

Читайте також: Місячний посівний календар садівника-городника на квітень 2024: сприятливі та несприятливі дні для робіт

Сприятливі дні для процедур з нігтями у квітні 2024 р. для жінок

У календарі зеленим кольором відзначені дні, коли найкраще зайнятися красою та оздоровленням своїх нігтів у квітні 2024 року, а червоним, коли нігтиками займатися не рекомендується.

  • Найсприятливіші дні для манікюру у квітні 2024 р – 16, 17, 18, 19, 20
  • Загалом це хороші дати для роботи з нігтиками — 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30
  • Нейтральний вплив на стан нігтів у квітні – 12, 13, 14, 15, 25
  • Найнесприятливіші дні для заняття манікюром – 8
  • Не найвдаліші числа, щоб змінити вигляд нігтів – 6, 7, 24
Підбирайте день для походу до салону, відштовхуючись від мети. Для оздоровлення є багато сприятливих днів. Якщо Ви хочете серйозно зайнятися лікуванням нігтів або зробити ефектний манікюр, відповідально підійдіть до вибору відповідного періоду. Дійте згідно місячного календаря для отримання очікуваного результату.

Читайте також: Місячний календар стрижки та фарбування волосся на квітень 2024

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев