Місія МВФ завершила роботу в Україні

news

Повідомляє gazeta.ua

У п’ятницю, 20 листопада, оціночна місія Міжнародного валютного фонду закінчила роботу в Україні.

Про це йдеться в повідомленні Фонду.

“Місія Міжнародного валютного фонду відвідала Київ з 12 по 20 листопада. У ході візиту місія провела дискусії на політичному рівні з владою України в контексті програми економічних реформ, які реалізуються за підтримки МВФ”, – йдеться у повідомленні.

“Місія продовжувала конструктивні обговорення з українською владою щодо напрямків політики, необхідних для завершення другого перегляду програми EFF”, – заявив керівник місії Рон ван Руден.

Він зазначив, що проведена на технічному рівні робота сприяла просуванню взаємних домовленостей щодо запланованої податкової реформи та державного бюджету на 2016 рік.

“Наразі дуже важливо, щоб уряд представив парламенту бюджет, який узгоджується із завданнями програми, спрямованими на подальше скорочення дефіциту бюджету та державного боргу до більш безпечного рівня”, – сказав Руден.

Він також додав, що Україні необхідні стабільні заходи з розширення бази оподаткування та оптимізації витрат.

“Надійна фіскальна позиція у поєднанні із заходами, спрямованими на оздоровлення банківської системи і прискорення економічних реформ, є критично важливими для закріплення фінансової стабільності та створення основи для сильного і стійкого зростання”, – підсумував керівник місії МВФ і Україні.

Нагадаємо, 11 березня МВФ схвалив програму кредитування України з використанням механізму розширеного фінансування загальним обсягом 17,5 млрд дол. строком на чотири роки. Перший транш за новою програмою обсягом 5 млрд дол. Київ отримав 13 березня, другий на 1,7 млрд дол. 4 серпня.

0 Комментариев