“Міс Україна” Христина Столока вперше полетить літаком на “Міс Світу”

news

Повідомляє gazeta.ua

18 річна киянка Христина Столока, яка стала “Міс Україна” цього року їде до Китаю представляти Україну на конкурсі “Міс світу”, це її перша поїздка на таку велику відстань. Що готує для перемоги розповіла, у передачі “Світське життя” на телеканалі 1+1.

“Дуже хвилююсь, як тільки уявляю, що буду у іншій країні на такій великій відстані. Не хочу загубитися і не туди сісти. Це перший політ в житті.

Ходжу в зал щодня, була розписана програма, ораторська, акторська майстерність, зйомки і все це було так щільно у графіку що нічого не встигала. нічого глобального не стояло щодо ваг, просто потрібно було щоб тіло було, як пружина.

Я їду в Сан’ю. Це як курортне місто. Мені можна сказати пощастило може зможу і так, щоб відпочивати і брати участь у конкурсі”, – говорить дівчина.

Нагадаємо, переможниця конкурсу “Міс Україна-2015” Христина Столока раніше розповіла, що не мучить себе дієтами.

“Я навчаюсь у Національному Університеті продуктових технологій, за фахом фінансист, і в майбутньому хочу впевнено стояти на ногах, – говорить Христина Столока і додає, що перед конкурсом “Міс Україна 2015″ не мучила себе дієтами, – я просто намагалася заспокоїтися, виспатися, взяти себе в руки”.

На запитання чи є коханий у красуні, сказала що своє особисте життя не офішує, а серед вболівальників в залі були рідні: “за мене вболівали мої батьки”, каже дівчина.

0 Комментариев