Медведєв: Відносини Росії і Туреччини підірвані

news

Повідомляє korrespondent.net

Дії Туреччини, яка збила російський Су-24, призвели до того, що виявилися підірваними довгі добросусідські відносини між Росією і Туреччиною, в тому числі в економіці та гуманітарній сфері, цей збиток буде важко заповнити, заявив прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв. Про це йдеться на сайті уряду РФ.

Прем’єр прокоментував журналістам події, пов’язані з російським літаком Су-24 після прибуття в Єкатеринбург після поїздки Південно-Східною Азією.

Медведєв назвав одним із наслідків “дій турецької влади, яка збила російський літак”, загострення відносин РФ і НАТО.

На думку прем’єра, такі наслідки не можуть бути виправдані “жодними інтересами, включаючи захист держкордонів”.

Крім того, Медведєв заявив, що Анкара захищає бойовиків угрупування “Ісламська держава”, забороненого в Росії рішенням суду. За його словами, є відомості, що говорять про зацікавленість низки турецьких посадових осіб у поставках нафтопродуктів від цієї організації.

“Нерозважливі – злочинні дії турецької влади, яка збила російський літак, – привели до трьох наслідків”, – заявив Медведєв.

НАТО підтримало Туреччину в ситуації зі збитим Су-24

Він наголосив, що наслідком події може стати відмова від цілої низки спільних проектів і втрата турецькими компаніями позицій на російському ринку.

Напередодні прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що наслідки в російсько-турецьких відносинах у зв’язку з ситуацією з Су-24 неминуче настануть, але про військову відповідь не йдеться.

Так, в Генштабі Росії вже заявили, що припинять контакти з Туреччиною за військовою лінією.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев