Медведєв доручив готувати санкції проти Туреччини

news

Повідомляє korrespondent.net

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв доручив уряду розробити комплекс заходів у відповідь на атаку Туреччиною російського Су-24, яку він розцінив як “акт агресії”, передає РІА Новости в четвер, 26 листопада.

“Це, безумовно, акт агресії проти нашої держави з боку Туреччини, нашого сусіда і до того ж ще й члена Північноатлантичного альянсу”, – зауважив Медведєв на засіданні уряду.

Військових і дипломатичних заходів реагування “вже вжито і їх буде ще більше”, зазначив прем’єр.

Уряду він доручив опрацювати можливі заходи в економічній і гуманітарній сферах. Зокрема, Медведєв заявив, що Росія може заморозити чи навіть згорнути інвестпроекти, започатковані з турецькими компаніями.

Глава російського уряду також запропонував припинити переговори щодо підготовки угоди про преференційний режим для інвестицій з Туреччиною.

Окрім того, Медведєв заявив, що заходи, які пропишуть в президентському указі і постанові уряду, передбачатимуть “обмеження і заборону” на роботу економічних структур Туреччини в Росії, виконання робіт турецькими компаніями і постачання продукції із цієї країни.

Термін дії обмежувальних заходів в документах прописаний не буде, сказав прем’єр-міністр.

“Термін залежатиме від міжнародної ситуації, вирішення питання гарантованої безпеки”, – пояснив він.

Підготувати свої пропозиції профільні відомства, за його словами, повинні у дводенний термін.

Раніше сьогодні, 26 листопада, президент Росії Володимир Путін вимагає від Туреччини роз’яснити інцидент з російським бомбардувальником.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев