Меблі для мінімалістичного дизайну: як вибрати найкращі варіанти?

news

Чисті лінії, безбарвні, монохроматичні, прості — це декілька термінів і понять, які відразу спадають на думку, коли думаєте про мінімалізм у квартирі. Неможливо заперечити спокій і просту красу, зіткнувшись із вирішеним у мінімалістичному стилі інтер’єрі. Досягти такого вигляду можливо тільки продумавши поєднання різних меблів та їх розташування, аніж просто вибрати кілька предметів меблів для білого фону, який може залишити простір «холодним». Тому розглянемо основні параметри мінімалістичного стилю та вдалі приклади меблів.

Чому мінімалістичний стиль подобається?

  • Ідеї мінімалістичних кімнат відмінно підходять для того, щоб зробити простір маленьких приміщень більшим.
  • Мінімалістичний декор і прийоми майже ніколи не виходять з моди (якщо все виконано якісно та зі смаком).
  • Оскільки мінімалістичний дизайн інтер’єру – це краса вишуканого та виваженого, є можливість заощадити на великій кількості меблів та функцій, які можуть бути просто не потрібні.
  • Мінімалістичними елементами дизайну будинку чи квартири легше управляти та комбінувати на свій смак; на відміну від інших стилів дизайну, які мають більше нюансів для творчого поєднання.

Як меблі можуть поєднуватись з мінімалізмом? 

В дизайнерському світі мінімалізм – це збереження гармонії простими моментами, щоб підкреслити привабливі архітектурні особливості. Палітра переважно монохроматична, а колір використовується як акцент. До підходу вибору меблів слід віднестись ретельно та уважно.

 

У мінімалістичній вітальні усі меблі повинні бути функціональними (цілеспрямованими за використанням) — стільці, на яких можна було зручно сидіти, столи для напоїв та інші елементи не повинні створювати зайві об’єми.

Форма, фокус і функціональність 

Мінімалізм дозволяє виділити в центр уваги щось інше, ніж сам простір. Має бути функціональність, яка додає цінність простору. Щоб все правильно функціонувало, слід обирати ідеальні предмети в простір.

Наприклад, для квартири чи будинку найкращим варіантом серед крісел можуть стати Lynette, які доцільно доповнюють мінімалізм у просторі внаслідок доступних пастельних варіантів кольорів та привабливого на вигляд матеріалу виконання.

 

Додатково гостинну чи кухню можна доповнити столом у тому ж стилі. Вдалими варіантами кольору є:

  • Коричневі, схожі по вигляду на натуральну деревину.
  • Білий або чорний стіл. 

В цьому випадку можна також звернути увагу на стіл Corella від AMF, який може функціонально доповнити як компактне, так і велике за простором приміщення. 

Така комбінація крісел та стола створює заспокійливий, привабливий простір та функціональний дизайн, який разом з тим має позачасовий вигляд.

Переваги мінімалістичного простору 

Сучасний темп життя запровадив новий спосіб існування з відкритими планами поверхів і чистим дизайном без зайвих орнаментів. Ідея просторого та чистого простору є рушійною силою мінімалістичного руху. Хоча мінімалізм став популярним не так давно, його значення поширилося з використанням у різних напрямках дизайну меблів. Бажання шукати й адаптувати основні ідеї мінімалізму в дизайні інтер’єру зосереджена у потребі:

  • Функціональності, практичності та естетичності, яка поєднується без зайвих прикрас. 
  • Форми повинні бути досить нехитрими, а кольори та текстури повинні гармонійно поєднуватися.
  • Життя в добре спроектованому та не загромадженому просторі, який має заспокійливий ефект.

Чистий, розумний і функціональний простір — ось головна особливість мінімалізму.

0 Комментариев