McDonald’s повернувся: у Луцьку утворилися черги біля популярного закладу

news

17 листопада у Луцьку відновив свою роботу популярний заклад швидкого харчування McDonald’s.

Про це повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук, опублікувавши на своєму телегам-каналі світлину напою з цього закладу.

Невдовзі усі бажаючі поласувати довгоочікуваними смачними стравами від закладу вишукувалися у чергу.

Луцький McDonald’s вміщує 340 місць для гостей.

Відвідувачі можуть зробити замовлення всередині ресторану на одному з 6 двосторонніх терміналів самообслуговування або заїхати на «МакДрайв» із двома лініями в’їзду, де меню представлене на сучасних цифрових бордах. Для організації послуги доставки McDelivery у закладі облаштована окрема кімната для кур’єрів.

Працює заклад з 10:00 год, разом з початком роботи ТРЦ Порт СІТІ, до 21:00 год, як і всі заклади в мережі McDonald’s.

Згідно з розширеними правилами безпеки, під час повітряної тривоги заклади зачинятимуться, аби працівники і відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.

Ресторан продовжить роботу орієнтовно через годину після скасування тривоги: цей час потрібен на включення і налаштування обладнання та для підготовки працівників до роботи. Якщо повітряна тривога буде скасована менш ніж за годину до закриття, то ресторан відчитниться наступного дня. Також ресторани не працюють під час відключення електроенергії і продовжуватимуть роботу орієнтовно через годину після поновлення електропостачання.

0 Комментариев