McDonald’s обіцяє повернутися в Україну: коли у Луцьку заклад відновить роботу?

news

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s закрила усі свої заклади на території України ще від початку війни. Компанія прийняла таке рішення  задля безпеки своїх працівників. Натомість почала допомагати українським воїнам, функціонуючи у вигляді гуманітарних центрів, надаючи продукти харчування.

На даний час у компанії заговорили про відновлення роботи закладів в Україні, хоча попередньо в адміністрації мережі повідомляли, що відкриють двері ресторанів тільки після закінчення війни.

Перша звісточка про камбек McDonald’s з’явилася у пості  Івана Клименка в Twitter 19 червня.

А тепер CEO компанії Юлія Бадрітдінова в інтерв’ю “Forbes-Україна” розповіла, що компанія проводить тренінги з оновлення знань та навичок співробітників. Крім того, проводяться тренінги з роботи з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР).

Дуже багато українців пережили реальні жахи. І ми розуміємо, що травмовані люди будуть як серед наших клієнтів, так і співробітників. І нам слід розуміти, як справлятимуться наші команди,

– каже Бадрітдінова.

В теперішніх реаліях компанія McDonald’s зможе відкритися лише тоді, коли все відповідатиме вимогам. Відповідно, розробляються нові стандарти безпеки людей та їжі.  Існує й ряд інших проблем, на вирішення яких необхідний час.

Переважна більшість наших постачальників працюють, але через зруйновану інфраструктуру є певна категорія продуктів, які доведеться закуповувати в інших регіонах чи країнах. Наприклад, упаковка чи соки тривалого зберігання, соуси тощо,

Ми не можемо просто так відкритися, поки не переконаємось, що все відповідає нашим вимогам,

– резюмувала представниця McDonald’s.

А один із керівників київских ресторанів на основі анонимності повідомив для Forbes, що відкриття можливе уже в середині серпня.

0 Комментариев