“Майдан у нас щодня. Ми всі повинні бути тільки по один бік” – Яценюк

news

Повідомляє gazeta.ua

21 листопада, в День Гідності і Свободи, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та члени уряду зустрілися з учасниками Євромайдану, які постраждали під час подій зими 2013-2014 років.

У зустрічі взяли участь міністр культури В’ячеслав Кириленко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр юстиції Павло Петренко та представник міністерства соціальної політики України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих за незалежність України.

“Пройшло багато часу, пройшло багато подій. І наша країна, і всі ми зіткнулися з дуже великими викликами після Майдану”, – підкреслив Яценюк.

За словами глави уряду, сьогодні не можна сказати, що Майдан завершився: “Майдан у нас кожен день. Майдан у нас в боротьбі за те, щоби Україна отримувала підтримку Заходу, щоб збирати гроші на зарплати, пенсії для військовослужбовців й будувати таку дискусію, яка є сьогодні між нами”, – звернувся він до учасників Євромайдану.

“Ми всі повинні бути тільки по одну сторону”, – наголосив Яценюк.

Глава уряду підкреслив, що Майдан це не тільки те, що відбулося два роки тому: “За свободу і за гідність треба боротися кожен день. Кожен, хто як може. Не криком і ненавистю, не розчаруванням і опусканням рук, а спільною роботою на благо цієї країни. Цієї країни, яку кожен з нас мріяв і мріє після Майдану збудувати”.

Нагадаємо, 21 листопада, українці відзначають День Гідності та Свободи, який відзначається згідно з Указом президента №872 від 13 листопада 2014 року.

Свято встановлене на честь початку цього дня двох народних виступів: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) і є своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначалося на честь Помаранчевої революції з 2005 до 2011 року 22 листопада.

21 листопада 2013 року розпочалися перші протести української громадськості у відповідь на рішення уряду України на чолі з Миколою Азаровим про призупинення процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

З нагоди цього дня, 21 листопада, у Києві та інших населених пунктах відбудуться урочистості та меморіальні заходи за участю представників органів влади та громадянського суспільства. Президент України Петро Порошенко, як інформує його сайт, покладе квіти до Хреста на місці загибелі учасників Революції Гідності.

0 Комментариев