Майже півтора мільйони гривень транспортного податку сплатили до бюджету волинські власники елітних автомобілів

news

Упродовж семи місяців 2022 року на Волині власники вартісних авто сплатили до місцевих бюджетів понад 1,4 мільйона гривень транспортного податку.

Найбільша сума – 675 тисяч гривень транспортного податку, надійшла до бюджету м. Луцька. Про це повідомили у Секторі інформаційної взаємодії ГУДПС у Волинській області

Транспортний податок входить до складу податку на майно. Власники елітних транспортних засобів мають обов’язок не лише сплачувати транспортний податок, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Усім, хто придбав дорогі автомобілі за доходи без належної сплати ПДФО,  запропоновано скористатися одноразовим добровільним декларування активів.

Сплативши збір після подання одноразової добровільної декларації, такі особи звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків у минулому.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії,  детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону гарячої лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.

Нагадаємо, що ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік за кожний легковий автомобіль.

Отож, якщо Ви – власник легкового автомобіля, з року випуску якого минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість якого становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (в 2022 році –  2,43 млн гривень), варто подбати про сплату транспортного податку.

0 Комментариев