Майбутні лучани-першокласники отримали шкільні ранці та шкільне приладдя в рамках благодійної акції «Скоро до школи»

news
У Луцьку провели традиційну акцію «Скоро до школи». Понад 150 першокласників, дітки захисників та діти, якими опікується Луцьке управління соціальних служб для дітей, сім‘ї та молоді, отримали ранці та комплект шкільного приладдя.
Ця благодійна акція є вже традиційно щорічною. На щастя, війна не скасувала цієї доброї традиції міської територіальної громади.
Початок цього навчального року особливий, тому що відбуватиметься в умовах війни. Для когось рік розпочнеться за шкільними партами, для когось — в дистанційному форматі. В Луцькій громаді, дякуючи Богу та нашим захисникам, все-таки є можливість розпочати навчання. Особливим цьогорічне Перше вересня буде для першокласників, адже вони вперше відправляться в країну знань. Хочу побажати, щоб протягом усього шкільного життя ви здобували знання і вміння, які дадуть змогу стати успішними людьми в майбутньому, коли виростете і розбудовуватимете процвітаючу Україну. А головне: бажаю, щоб до завершення вашого першого навчального року в країні запанували мир і злагода,
 – звернувся до майбутніх  першокласників з вітальним словом міський голова Ігор Поліщук.
Крім цього, мер Луцька поділився світлинами із заходу і на  своїй особистій сторінці у соцмережі Фейсбук та подякував нашим захисникам за змогу розпочати цей навчальний рік..
Як розповіли у Луцькій міській раді розповіли, що рюкзаки отримали діти захисників України, діти з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Без подарунків не залишилися і школярі, чиї батьки загинули в АТО. Зошити, пенали, кольорові олівці, ручки, маркери, ножиці, лінійки, кольоровий папір та багато іншого – все це вкрай необхідне для учня, але придбати його родинам у теперішній складний час не так легко.

Як повідомила Ліна Галан, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, на закупівлю шкільного приладдя з міського бюджету виділено 200 тисяч гривень. Партнером у соціальній ініціативі Луцької міської ради виступили волонтерські організації Help Ukraine Hub та Волонтерський клуб м. Луцька. За зібрані ними кошти вдалося закупити якісні, барвисті ранці. Подарунки одразу прийшлися до вподоби дітям, котрі після офіційної частини подивилися захоплюючу виставу зразкової аматорської театральної студії «Паросток» Будинку культури села Боголюби.

0 Комментариев