Магнітні бурі у серпні 2022: коли варто бути готовим до можливого погіршення самопочуття

news

50% населення планети Земля відчуває на собі вплив магнітних бур. Мігрені, болі в спині, безсоння або ж нудота – це яскраво виражені симптоми людського організму від  спалахів на сонці. У с

У серпні 2022 року фахівці прогнозують магнітні бурі, які будуть істотно відчутні в Україні та світі. Одна з магнітних бур буде досить потужною, тож матиме вплив на самопочуття метеочутливих людей. Бурі варто очікувати впродовж всього місяця. Триватимуть ці магнітні бурі впродовж дня.

1 серпня розпочнеться перше магнітне коливання місяця. Це буде незначна за потужністю магнітна буря. Триватиме вона протягом кількох днів – до 3 серпня.

Ще магнітне коливання ви можете відчути 10 та 11 серпня. Проте ця магнітна буря буде середньою й вплине на ваш стан, якщо ви метеочутливі. Зверніть увагу на стан свого здоров’я, відмовтеся від шкідливих звичок та перейдіть на здоровий раціон.

16 серпня розпочнеться сильне магнітне коливання, яке буде відчутне та впливатиме на здоров’я та фізичний стан. Може боліти голова, змінюватиметься тиск, відчуєте слабкість, будуть проблеми зі сном. Триватиме ця потужна буря аж до 22 серпня.

29 серпня магнітна буря буде незначною, але може мати вплив на літніх людей та тих, у кого є серцево-судинні захворювання. Триватиме вона впродовж дня.

Будьте весь час обачні! Пам’ятайте, що у час активних магнітних бур потрібно уважно ставитися до свого стану здоров’я, захищати свій організм від сонячного впливу та робити все, щоб уникнути загострення хронічних хвороб, якщо вони у вас є. Медики також рекомендують зменшити у раціоні кількість нездорової їжі та алкоголю. До слова, ваше самопочуття можуть покращити легкі фізичні вправи!

 

0 Комментариев