Львівський таксист відмовився везти дитину, хоча батьки мали власне автокрісло (відео)

news

Один з перших зафіксованих випадків функціонування закону, який забороняє перевозити дітей без автокрісла, стався у Львові. Таксист Uklon відмовився везти жінку з 3-річною дитиною, хоча йому запропонували встановити їхнє власне автокрісло. Про це пише 032.ua.

Львів’янка Олена Кулигіна розповіла, що разом з подругою, в якої є дитина, вони замовили таксі Uklon. Про це вони повідомили у себе на сторінці у соціальній мережі Facebook. Однак водій, побачивши 3-річну малечу, відмовився їх везти. І висунув альтернативну умову, мовляв, якщо їх затримає поліція, то вона платить штраф – а це 500 гривень. І тільки в такому разі він виконає замовлення, передає.

Однак клієнтки таксі відмовилися від цієї пропозиції, і запропонували йому натомість встановити своє автокрісло. Від цього водій також відмовився, бо “не зацікавлений у цьому”, це відбирало б надто багато часу. Тоді жінка вирішила подзвонити у службу підтримки, щоб поскаржитися. Однак там встали на сторону водія і просто відмінили замовлення.

“Водій Uklon приїхав за нами, але коли побачив трирічну дитину, сказав, що повезе нас лише за умови, що клієнт погоджується платити штраф 500 грн, якщо поліція його зупине. Клієнтка попросила можливості встановити своє автокрісло (ми їхали з дому і технічно така можливість у нас була), але водій відмовив у цьому, а служба підтримки стала на його захист.”, – зазначила Олена.

Нагадаємо, що 20 листопада почав працювати закон, який вимагає перевозити дітей ростом до 145 см чи віком до 12 років виключно у автокріслах. Невиконання цієї вимоги тягне за собою штраф розміром 30 неоподатковуваних мінімумів (510 гривень), а в разі потворного порушення – 50 неоподатковуваних мінімумів (850 гривень).

Автор статті: Ірина Велігурська

1 Комментарий