Луцький зоопарк потребує розширення території і збільшення заробітної плати

news

У Луцькому зоопарку не вистачає території для нових вольєрів, а працівникам – низька заробітна плата. Директора зоопарку сподівається, що невдовзі ці питання вдасться вирішити.

Про це йшлося вчора, 27 червня, під час оперативної наради у міського голови.

Директор КЗ «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко розповіла, що після завершення реконструкції зоопарку, яка відбувалася упродовж 2015 року, підприємство отримало можливість розвиватися та вдосконалювати якість наданих послуг. Зоопарку зміг залучати відвідувачів цілий рік, а не працювати сезонно, як це було до 2015 року. Це призвело до збільшення надходжень коштів на підприємство. На території зоопарку влаштовують різноманітні свята – День народження тигренят, свято Матері, День святого Миколая тощо, аби збільшити кількість відвідувачів зоопарку. Для зручності оплати вхідного квитка на касі встановлений термінал  «Приватбанку».

У липні також стартує спільна акція зоопарку і «Приватбанку», що дозволить допомагати тваринам. Благодійний внесок можна буде зробити у відділеннях «Привабанку» за допомогою QR-коду. Луцький зоопарку другий в Україні після Рівненського зоопарку, який запропонував такий вид співпраці.

За словами Людмили Денисенко, у деяких тварин в зоопарку з’явилися спонсори, які опікуються ними, наприклад, компанія «Тигрес» опікується тиграми.

У планах Луцького зоопарку є розширення території зоопарку, оскільки зараз недостатньо території для будівництва нових вольєрів, окрім того постійно з’являються нові тварини у зоопарку. Потрібний капітальний ремонт будівель для персоналу зоопарку. Є задум побудови двоповерхового приміщення, де на першому поверсі розмістили б тераріум та конференц-зал, відкриття школи юних зоологів та проведення уроків біології безпосередньо на території зоопарку. На це планують залучати грантові кошти.

Також за словами Людмили Денисенко, у працівників зоопарку низька зарплата.

Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зазначив, що зараз шукають варіанти виділення земельної ділянки, а стосовно заробітної плати, то при перевиконанні бюджету дофінансують підприємство.

 

 

0 Комментариев