Луцький гурт припинив творчу діяльність

news

Луцький гурт «Санмай» припинив діяльність на невизначений термін.

Про це музиканти повідомили на сторінці гурту у соцмережі Фейсбук.

«Мусимо повідомити про припинення своєї діяльності на невизначений термін. Причиною цьому є особисті негаразди нашого фронтмена, Сергія, вирішення яких потребують часу і тимчасового відходу від заняття музикою в команді. Одразу хочемо зазначити – ніяких прогнозів щодо тривалості перерви наразі немає.
На даний момент гурт творить вже майже два роки і саме головне, що ми самі задоволені тим, що відбулось в межах формації за цей період. Санмай для нас — це десятки наших пісень, майже сотня виступів наживо, сотні годин проведених на репетиційній базі та студії, тисячі людей, що нас почули, десятки тисяч проїханих кілометрів теренами країни та просто мільйон кубів отриманого кайфу. Ми вдячні долі за це все і з оптимізмом дивимось у майбутнє, чого й вам бажаємо», — йдеться у повідомленні.

Також музиканти подякували своїм прихильниками, зазначивши що вони завжди цінували і поважали свого слухача та старались зробити все максимально якісно в межах своїх можливостей.

«Дякуємо кожному, хто допомагав та підтримував нам у творенні Санмай. Вас багато та будьте певними, що ми пам’ятаємо всіх та щиро вам вдячні. Дякуємо нашим прихильникам за те, що ви є. Дякуємо й нашим антифанатам – ви сприяли нашому пориву робити все ще крутіше і ще якісніше, без вас було б не так весело! :)
Ваш Санмай. З нами не болить!» — написали музиканти.

Фото Санмай.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев