Луцькі студенти Героям “малювали листи”. ФОТО

news

19 лютого у приміщенні Галереї мистецтв ВОНСХУ відбувся захід «Намалюй листа на небо», організований художницею, арт-терапевтом Тетяною Мялковською. За ініціативи викладача кафедри філософії Євтодюк Антоніни до нього долучилися волонтерами куратори і студенти факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ.

Благодійна акція проходила у рамках Пам’ятного Дня Героїв Небесної Сотні, встановленого указом Президента України Петра Порошенка №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11 лютого 2015 року «з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

Героям Небесної Сотні, воїнам АТО, Богу писали листи волонтери, діти та їх матері зі сльозами на очах. Прикріпивши свої послання до гелієвих кульок, відправили їх в небо, щоб бути прочитаними душами, які вже не з нами.

З любов’ю  та сердечністю студенти кафедри дизайну Реган Руслана, Спіжук Тарас, Богута Наталка, Созонік Марія, Філюк Ірина, куратори Пенькало Марина та Приступа Ольга допомагали виготовляти янголів-мотанок та вибійки, які в кінці заходу подарували матерям та дружинам загиблих військовослужбовців.

Благодійна акція об’єднала всіх, щоб разом згадати героїв, разом пережити утрату, і разом думати про майбутнє.

Ще не скоро висохнуть сльози матерів, які втратили своїх Героїв. Оплакує Героїв Небесної сотні вся українська спільнота. І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв, які віддали життя за кожного з нас. З цими смертями «Слава Україні! Героям Слава!» перестало бути просто вітанням. Це засвідчення справжнього подвигу і віддання шани найкращим, які сьогодні захищають Україну.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев