Луцькі школярі завітали у КП “Ласка”

news

На КП “Ласка” завітали учні навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 — технологічний ліцей”. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Вони привезли тваринам чимало подарунків. Школярі радісно вітали тварин, цікавились історією, як саме вони потрапили до притулку. Собаки та коти позитивно реагувати на дітей, радісно метеляли хвостиками.

       Опісля екскурсії директор КП “Ласка” Богдана Новарук розповіла дітям, як правильно поводитись з тваринами, яких бачимо на вулиці, та правила догляду за домашніми улюбленцями. Безліч позитивних емоцій вирували на території Ласки, школярі пообіцяли, що приїдуть іще.

       “Діти тягнуться до природи, до тварин, це закладено в них генетично – добро і любов у серцях. Головне навчити, підказати, як правильно допомогти тварині, не поранившись при цьому. Часто нам телефонують діти, які знайшли цуценят чи поранену тварину, ми завжди наголошуємо, щоб самі не підходили, чекали нашого приїзду. У цуценят може бути агресивна мама, поранена тварина може вкусити від болю. Добро у серці формує особистість і це прекрасно, коли діти хочуть допомогти меншій істоті. Ми завжди радо вітаємо усіх охочих відвідати наше підприємство і завжди навчаємо дітей чогось нового”, – розповідає Дана Новарчук. 

0 Комментариев