Луцькі школярі возять гостинці лісовим мешканцям. ФОТО

news

УДП «МГ «Звірівське» побували учні 2-8 класів Луцької ЗОШ №23 та дорослі члени турклубу «Ми».

– Діти приїхали не з порожніми руками, – розповідає директор мисливського господарства Сергій Байцим. – Привезли із собою гостинці для лісових мешканців, – пише Волинська газета.

У Звірівських лісах живуть червонокнижні зубри, також олені благородні і плямисті, козулі, дикі свині, бобри, інша звірина. За зиму вони з’їдають близько 200 тонн різних смаколиків.

– Найбільше полюбляють зерно кукурудзи та кормовий буряк, – уточнює головний мисливствознавець Олександр Перхалюк. – А ще єгері підгодовують їх силосом і сіном, заготовленими улітку кропив’яними та березовими віниками…

Цього разу юні природолюби ЗОШ №23 і дорослі члени турклубу «Ми» привезли сіль, бульбу, буряк, моркву, зерно, сухий хліб. Все це дбайливорозклали у сільниці та годівнички.

Шостий рік поспіль ці поїздки для дітей і дорослих організовує Руслана Мельник.

– Цьогорічна акція «Гостинці – для звірів» відбулася за сприяння міського центру туризму, спорту і краєзнавства, Волинського туристичного клубу «МИ», СГО «Молодіжна платформа», ВОУЛМГ та ДП «МГ «Звірівське», – каже Руслана Григорівна. – Природа – невичерпне джерело сили, здоров’я, енергії, які дуже потрібні дітям, а ще навчає малечу і дорослих великої і безкорисливої любові до всього живого.

Єгері не тільки провели екскурсію лісовими угіддями, а й розповіли дітям про мисливське господарство, його мешканців, повозили на конях та пригостили смачним лікувальним чаєм з цілющого лісотрав’я. Та найбільшою нагородою для малечі стала захоплююча зустріч віч-на-віч зі стадом плямистих оленів.

Фото Оксани Федорук.

0 Комментариев