Луцькі депутати прибирали місто. ФОТО

news

Вчора, 22 квітня, Луцьк долучився до всеукраїнської екологічної акції “Зробимо Україну чистою разом!”. Прибирання відбувалося у 15 зелених зонах.

Про це йдеться на офіційному сайті Луцької міської ради.

Координатор всеукраїнської екологічної акції “Зробимо Україну чистою разом!” у Луцьку, радник міського голови, голова Молодіжної ради при Луцькому міському голові Софія Ройко зауважила, що ця акція відбувається уже вшосте. Їй приємно, що до акції долучилось багато людей, зокрема, учні загальноосвітніх навчальних закладів, студенти, небайдужа молодь.

Організаційну допомогу у проведенні акції надала Луцька міська рада. Так, для вивезення зібраних відходів використовувалися вантажні автомобілі комунальних підприємств міста.

Долучилися до прибирання міста й депутати Луцької міської ради. Прибрати зелену зону вздовж вулиці Рівненської разом з молодіжними активістами прийшли секретар міської ради Юлія Вусенко, обранці громади Андрій Авраменко, Сергій Балицький, Петро Бойко, Богдан Вавринюк, Юлія Дацюк, Орися Залевська, Ігор Поліщук, Микола Романюк, Микола Федик, Тарас Шляхтич та Майя Шостак.

Секретар міської ради Юлія Вусенко зауважила, що депутатський корпус з радістю відгукнувся на заклик молодих активістів та доєдналися до наведення ладу у Луцьку. За її словами, незабаром Великдень і необхідно прибрати наше місто. “Я завжди з радістю беру участь у різного роду екологічних акціях”, – наголосила вона та подякувала активній молоді за їхні ініціативи і роботу.

0 Комментариев