Луцька громада увічнила пам’ять Героїв: вулиці перейменовано на честь загиблих воїнів!

news

Луцька громада вшанувала пам’ять загиблих Героїв, перейменувавши вулиці

29 травня 2024 року на пленарному засіданні 59-ї сесії Луцька міська рада ухвалила рішення про перейменування двох вулиць на честь українських воїнів, які загинули у боротьбі за свободу та незалежність України.

Читайте також Телеведуча з Луцька бореться за життя і потребує вашої підтримки

Вулиця Брестська відтепер носитиме ім’я Сергія Слабенка, українського політика та народного депутата України IV скликання. Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду начальника відділення поточних бойових дій командного пункту штабу. Мав військове звання підполковник. Де 4 серпня 2023 року загинув, виконуючи бойове завдання з захисту суверенітету країни.

Ще одна вулиця, розташована у селі Шепель, отримала назву Івана Гнатенка, місцевого жителя, який також віддав життя за Україну. З 2020 року він брав участь у бойових діях на сході країни, а з початком повномасштабної війни мужньо захищав південні рубежі України. Нагороджений Козацьким Хрестом III та I ступенів. 23 січня 2023 року Іван загинув у бою в районі Бахмута на Донеччині.

Нові назви вулиць набудуть чинності з 1 червня 2024 року. Департамент житлово-комунального господарства вже розпочав роботу з виготовлення та розміщення відповідних інформаційних стендів та вказівників з оновленими назвами.

Читайте також Секрети розкішного волосся: сприятливі дні для стрижок та інших у червні 2024

Це не перше перейменування вулиць у Луцькій громаді, яке відбувається в рамках процесу декомунізації та вшанування пам’яті героїв, які полягли за Україну. Ці дії підкреслюють єдність українського народу та його прагнення до збереження історичної пам’яті про тих, хто віддав своє життя за вільне та демократичне майбутнє країни.

За інформацією: Луцької міської ради 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев