Луцьк перший в Україні за показниками індексу інтеркультурності
1-4 липня 2017-го року з робочим візитом у Луцьку перебували експерти з інтеркультурної політики Програми Ради Європи “Інтеркультурні міста”: національний координатор Української мережі інтеркультурних міст Ксенія Хованова-Рубікондо та директор проекту Європейської Комісії з перетворення міст Філ Вуд.
Про це повідомляють на сайті Луцькради.
У рамках візиту експерти вивчали рівень інтеркультурності Луцька, спілкувалися з представниками національних та релігійних общин, активістами громадських організацій, внутрішьно переміщеними особами, керівниками виконавчих органів міської влади.
Через призму інтеркультурності експерти вивчали питання доступності надання послуг у місті Луцьку, ознайомлювалися з культурними, освітніми, молодіжними, спортивними проектами, аналізували роботу муніципальної поліції, житлово-комунального господарства, цікавилися економічним розвитком міста та принципами формування бюджету, бізнесом і зайнятістю, міжнародною співпрацею й проектами, запитували про доступність та об’єктівність інформації, що поширюється містом, про співпрацю громади між собою та з місцевою владою.
У результаті візиту підготовлено звіт, у якому представлено результати оцінки індексу інтеркультурності міста Луцька, відповідно до яких Луцьк посідає перше місце серед міст України- учасників Програми, 11-те місце серед 89 міст, що беруть участь загалом у Програмі із загальним показником індексу інтеркультурного міста — 77% разом із Турином (Італія) після Камні Бізенціо (Італія)- 78% і перед Фуенлабрада, Іспанія (77%). Луцьк займає 6-те місце серед міст з населенням більше ніж 200 тисяч мешканців та 3-тє місце серед міст, де проживає менше ніж 15% мешканців іноземного походження.
Детальнішу інформацію про результати індексу інтеркультурності для міста Луцька можна отримати на веб-сторінці Ради Європи- Програма “Інтеркультурні міста” за посиланням.
Автор статті: Iryna Hupalo
– Может вы антисемит? Евреев не любите?
– Я интернационалист! Я никого не люблю!