Луцьк очолив рейтинг якості обслуговування та послуг в Україні

news

Луцьк став лідером в Україні за індексом якості обслуговування та послуг, який оцінювався на основі 19 різних показників.

Місто отримало найвищі оцінки за якість водопостачання (86% схвалення), опалення (80% схвалення), вуличного освітлення (84% схвалення), роботу шкіл та дитячих садків (72% та 70% схвалення відповідно), а також університетів, технікумів і коледжів (63% схвалення). Лучани також високо оцінили послуги зі збору сміття (78% схвалення), транспортну інфраструктуру та громадський транспорт (71% схвалення), а також роботу Центру надання адміністративних послуг (70% схвалення). Медичні заклади міста також отримали позитивні відгуки (47% схвалення, 34% оцінили середньо). Інформація про це була опублікована на офіційному сайті Луцької міської ради.

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) спільно з Соціологічною групою «Рейтинг» провели дев’яте всеукраїнське муніципальне опитування у квітні-травні 2024 року. Це комплексне дослідження в галузі місцевого самоврядування в Україні, що забезпечує всебічний аналіз громадської думки щодо роботи місцевих органів влади та якості надання комунальних послуг.

Опитування проводилося в 21 обласному центрі України, за винятком міст, що знаходяться під контролем російських або проросійських сил. Херсон був виключений з вибірки через небезпечну ситуацію, яка унеможливила проведення особистих інтерв’ю. У дослідженні взяли участь 16 800 респондентів.

Джерело: https://lutsk.rayon.in.ua/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев