Луческу допоміг багатодітним сім’ям власними коштами

news

Повідомляє gazeta.ua

Перед матчем “Шахтар” – “Волинь” головний тренер “гірників” Мірча Луческу разом із захисником Олександром Кучером провідали давніх знайомих – сім’ю Зарецьких.

Ось вже багато років Мірча Луческу і футболісти у рамках програми “Сирітству – ні!” Допомагають багатодітним сім’ям. У 2012 році у співпраці з благодійним фондом “Розвиток України” команда придбала житло для дитячого будинку сімейного типу, організованого Валерією та Олексієм Зарецькими. З того часу “Шахтар” взяв над ним шефство.

Війна на Донбасі не пошкодувала нікого. Будинок, подарований командою, опинився в епіцентрі бойових дій: другий поверх згорів, перший наполовину зруйнований. Зарецькі з десятьма дітьми були евакуйовані в Запоріжжя, де місцева влада виділила їм приміщення колишнього дитячого садка. Саме сюди і приїхали Мірча Луческу з Олександром Кучером, скориставшись першою ж можливістю – “Шахтар” сьогодні проводить поєдинок у Запоріжжі.

“У цих чудових людей стільки дітей, а вони залишилися без житла. Але вони молодці, дивляться в майбутнє з оптимізмом, не сумують і, як я розумію, збираються відновлювати свій будинок, – поділився враженнями Олександр Кучер. – Дуже приємно зустрітися з цим подружжям. Дивлячись на них, мені самому ще сильніше хочеться повернутися в Донецьк. Дуже хочу додому! Сьогодні я тут представляю команду. Від імені всіх наших хлопців я передав родині Зарецьких квитки на сьогоднішній матч “Шахтар” – “Волинь”. Вони точно прийдуть на стадіон – і ми будемо дуже раді їх бачити!”

Підтримав багатодітну сім’ю і Мірча Луческу. Головний тренер “Шахтаря” виділив Зарецьким особисті кошти на внутрішні ремонтні роботи.

На зустрічі була присутня ще одна сім’я з Донецька – Циганенко. Наталя і Роман виховують шістьох прийомних дітей і дуже скоро також переїдуть в приміщення дитячого садка. Про історію Циганенкыв Містер дізнався з газети – сьогодні ця сім’я теж отримала допомогу особисто від наставника “гірників”.

“Ми допомагали, допомагаємо і будемо допомагати тим, хто цього потребує”, – підкреслив головний тренер “Шахтаря”.

Солодкий стіл, подарунки, фото на пам’ять – півгодини пролетіли непомітно. Потім Мірча Луческу та Олександр Кучер відправилися готуватися до матчу, який розпочнеться о 17:00 на “Славутич-Арені”.

Автор статті:

0 Комментариев