Лучани, у яких є діти, та батьки-переселенці можуть отримати медичну допомогу для дітей у режимі 24/7

news
Луцька міська дитяча поліклініка готова допомогати в режимі 24/7
Медичний заклад надав усі необхідні контактні дані, які стануть у нагоді батькам маленьких лучан та батькам-пересененцям, які були змушені покинути свої домівки і знайшли тимчасовий прихисток у нашому місті
Працівники медичного закладу завжди готові надати допомогу маленьким пацієнтам, які скаржаться на погане самопочуття.
Медики радять не нехтувати дитячим здоров’ям, проте й надмірно не хвилюватися, а тим більше не довіряти сумнівним порадам!
Усі важливі та надійні телефонні номери ви можете знайти на оновленому сайті https://lmdp.lutsk.ua!
✅ При виникненні непередбачуваних ситуацій, травмувань чи випадків, коли батьки не знають, як діяти і до кого звернутися, телефонуйте за номером приймальної директора: 📞+38 (03322) 71 69 76 із 8:00 до 17:00.
✅ Обидва відділення поліклініки по пр. Волі,3а і Чорновола,1 працюють із 8:00 до 20:00. Вихідні – субота і неділя.
✅ Якщо батьки, внутрішньо переселені особи із дітьми, завітали в одне із наших відділень поліклініки і не знають, до кого підійти за допомогою, то звертайтеся у кабінет ✔ №95 у відділенні на Чорновола, 1, або в кабінет ✔ №38 у відділенні на Волі, 3а.
✅ Якщо проблеми зі здоров’ям у дитини виникли в неробочий час, телефонуйте на номер невідкладної допомоги дітям вдома: 📞+380 (332) 71-32-87. Лінія працює з понеділка по п’ятницю із 20:00 до 08:00, а також із суботи: 15:00 до понеділка: 08:00.
Всі лікарі дитячої поліклініки Луцька попереджені, що до нас можуть звертатися не тільки лучани, але і внутрішньо переміщені особи. На час їх перебування в Луцьку ми надамо всю необхідну комплексну допомогу дитині.
✅ Якщо батьки збираються лишатися в нашому місті надовго, тоді є сенс переукладання договору з лікарем. Якщо ж це тимчасове перебування, тоді нема сенсу переукладання договору. Декларацію можна переукладати щомісяця, ніяких бюрократичних проблем це не викличе. Якщо мама не бачить доцільності переукладання договору, то всі записи про стан здоров’я дитини вносяться в електронну систему, вони будуть збережені й доступні лікарям.
✅ Наші працівники допоможуть вам вирішити всі непередбачувані й індивідуальні ситуації, пов’язані зі станом здоров’я дитини. Вам обов’язково допоможуть. Головне – не закривайтеся у своїх тривогах і не шукайте сумнівних порад із неперевірених джерел.
0 Комментариев