Лучани планують оновити сквер біля готелю «Профспілковий» (+ВІДЕО)

news

Активісти ГО «Семиярусна гора» представили проєкт благоустрою скверу, який передбачає озеленення багаторічними рослинами.

Про це повідомляє громадське інтерактивне телебачення.

30 березня у Луцьку відбулося громадське обговорення щодо оновлення скверу біля готелю «Профспілковий» по проспекту Відродження. 

Читайте також Роз’яснення церкви: чому дати Великодня не збігаються

Активісти представили місцевим жителям свій проект оновленого парку, а також зібрали побажання до нового скверу від лучан.

Члени громадської організації визначали хто відвідує сквер, щоб врахувати різні потреби населення. Тож серед основних відвідувачів скверу: сім’ї з дітьми, пенсіонери, власники собак, ветерани та люди з обмеженими можливостями, а також клієнти готелю. 

Мешканці наближених будинків,які проводять своє дозвілля в цьому сквері, активно висловлювали свої побажання. Люди хочуть розчищення берегу річки Сапалаївки, пішохідний перехід до скверу, лавочки, освітлення , пандуси, відокремлені майданчики для дітей та вигулу собак, ну і звісно смітники. 

Читайте також Католицький Великдень-2024: красиві вітальні листівки та привітання українською та польською мовами

Для реалізації цього проєкту активісти шукатимуть донорів, а також спільно з мешканцями зорганізуються на толоку для прибирання території. 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев