Лучанин звинувачує депутатів Луцькради у порушенні законодавства

news

Мешканці однієї з луцьких вулиць не можуть помиритися через закритий прохід у вулиці.

Про це йшлося сьогодні, 18 липня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Конфлікт між мешканцями вулиці Заповітна триває уже давно. Нагадаємо, ще раніше до міськради зверталися жителі Ганна та Василь Сень. За словами мешканця вулиці, пана Василя, коли на вулиці Набережній, 10 побудували будинок, то звели стіну. І тепер їм важко пройти до супермаркету. Василь є пенсіонером, а Ганна – інвалід першої групи. Мешканцям важко підніматися вгору по вулиці Шевченка. Інші ж мешканці проти проходу. У результаті виникла суперечка.

IMG_0558

Депутати намагалися вирішити це питання, тому виїжджали на місце, тоді мешканець навіть спочатку погодився примиритися із сусідами, однак, за словами Юлії Вусенко, згодом пан Василь заявив, що це рішення імпульсивне.

Цього разу на засідання комісії прийшли мешканці вулиці разом із дітьми. Проти закритого проходу лише пан Василь разом зі своєю донькою. Депутати пропонують вирішити це питання, зробивши прохід з прибудинкової території, де живе пан Василь із донькою, на прибудинкову територію новобудови. Однак чоловік проти цього рішення. Він переконаний, що його донці важко буде ходити, бо там нижча поверхня.

IMG_0560

Депутати запевнили, що облаштують відповідно прохід, однак пан Сень знову ж таки проти і наголошує, що депутати порушують українські закони та Конвенцію ООН прав інвалідів та першкоджають його доньці у доступі до інфраструктури.

Інший мешканець, який був присутній на засіданні комісії, зауважив, що раніше, поки не почав будуватися будинок, то там були хащі і його сусіди і так не ходили тудою. Тоді усі мовчали, а тепер, коли звели будинок, то стала нагальна потреба там ходити. Такої ж думки була ще одна мешканка, яка прийшла на комісію.

Члени комісії проголосували за те, щоб запропонувати забудовнику за згодою заявника облаштувати прохід із двору будинку у двір новобудови. Якщо ж пан Василь не погодиться, тоді порадити йому звертатися до суду.

0 Комментариев