Лучанин – переможець конкурсу літакобудівельників

news

Літак власної конструкції «Маестро» керівника Луцького аероклубу «Крила Волині», майора Військово-Повітряних Сил у відставці Віктора Коваєва переміг у номінації «Найкращий літак» на 10-му ювілейному злеті легкої авіації імені Корольова, який проходив на летовищі цивільного аеропорту у Житомирі. Робота виконана у співавторстві з конструктором Ігорем Гончаруком, який проводив усі розрахунки. Роботи тривали 10 років.

Про це пише “Вісник+К”. 

Легкомоторний літак має металічну раму, а усі елементи фюзеляжу виконані з композитних матеріалів. Маса літака зі спорядженням – 450 кілограмів. Бак «Маестро» має об’єм 90 літрів. Такої кількості палива достатньо, щоб перебувати у повітрі до п’яти годин. Для прикладу, Віктор Коваєв під час одного з випробувальних польотів за три години подолав відстань у 600 кілометрів. Літак розвиває максимальну швидкість – 220 кілометрів за годину.

Літальний апарат отримав свою назву не випадково. На його борту нанесений такий же нотний запис, як і на винищувачі легендарного капітана Титаренка на прізвисько «Маестро» з кінофільму Леоніда Бикова «В бой идут одни старики».

0 Комментариев