Лучани запалили свічки пам’яті. ФОТО

news

Сьогодні, 24 січня, у Луцьку відбулася акція «Перше життя – перша свічка». На Театральному майдані зібрались небайдужі люди. Лучани запалили свічки, вшановуючи пам’ять тих, хто першим поліг на Майдані, – Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника та Юрія Вербицького.

Учасникам акції продемонстрували документальний фільм про героїв, полеглих під час подій 2014 року.

Помолитися за полеглих майданівців прийшов протоірей Василь Лозовицький.

«Сьогодні ми зібралися для того, щоби молитовно вшанувати тих, хто не пошкодував власного життя, аби відстояти істину, аби відстояти правду, справедливість і людську гідність нас, українців»,  – зазначив він.

Яна Агеєва, переселенка з Луганська, пригадала ті важкі дні Майдану, де був її чоловік. Жінка розповіла також, як було важко на Сході, серед людей, які налаштовані підтримувати Росію. Однак Яна впевнена, що потрібно щось змінювати:

«Треба почати з свого двору, а потім з сусіднього будинку, і тільки тоді, коли ви будете мати можливість щось змінювати, щось буде змінюватись в країні».

Наприкінці акції, усі, хто прийшов, утворили коло та молились разом із запаленими свічками за світлу пам’ять героїв. Акцію закінчили виконанням Гімну України.
IMG_3067 IMG_3069 IMG_3072 IMG_3074 IMG_3076 IMG_3077 IMG_3082 IMG_3085 IMG_3086 IMG_3088 IMG_3089
 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев