Лучанам пропонують сфотографуватися у вишиванці у своєму місці сили: за найкращі фото обіцяють призи

news

18 травня в Україні відзначатимуть щорічне свято – День вишиванки.

Це хоч і молоде свято, та воно дуже значуще для кожного українця.

З нагоди відзначення одного з найбільш зворушливих свят для кожного українця, дня коли ми маємо нагоду ще раз показати всьому світу частинкою якої надзвичайно могутньої нації ми є, команда департаменту молоді та спорту оголошує фотоконкурс «Моє місце сили в улюбленому Луцьку».

З Днем вишиванки! привітання у прозі та віршовані до свята

Лучан запрошують долучитися до конкурсу, надіславши фото у вишиванці у своєму місці сили.

Не ховайте свої сорочки у шафах, а діставайте їх, фотографуйтесь в них в особливих місцях рідної громади та надсилайте нам свої яскраві світлини,

 – зазначають організатори

.Для участі в проєкті до 15 травня надсилайте нам свої фото у вишиванках у ваших «місцях сили» в Луцькій громаді та контактні дані автора (ПІП та контактний номер телефону) на електронну адресу dsms.lutskrada@gmail.com . У темі листа також напишіть назву локації.

16 травня всі отримані світлини будуть опубліковані на офіційній сторінці департаменту молоді та спорту в соціальній мережі Facebook та візьмуть участь в онлайн голосуванні за краще з них. Голосування триватиме до 23:59 18 травня 2023 року.
Автори трьох фото, що отримають найбільшу кількість вподобань за результатами онлайн-голосування, отримають пам’ятні подарунки.
Давайте разом поділимось любов’ю до рідного міста та вишиванки!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев