Літо обіцяє бути пекельним: спека та шквали змінюватимуться по черзі

news

Володимир Деркач, народний синоптик з Волині, розповів, яку погоду варто очікувати українцям влітку 2022 року. Чоловік же 15 років спостерігає за погодою в Україні та дає прогнози

За прогнозами синоптика, погода з різкими перепадами буде панувати по всій території України. Попри тенденцію глобального потепління, яка зберфгатиметься, слід приготуватися до високих температур повітря, шквального вітру та сильних дощів.

Літо 2022 року збереже тенденцію глобального потепління, але, на мій погляд, цього року воно не набере великих обертів, а ніби зупиниться на цьому піку, якого досягло раніше в минулі роки,

– розповів Деркач у коментарі для “Телеграф”.

У червні за прогнозом синоптика очікується помірне тепло. Тим, хто любить спеку, він прогнозує 2-3 таких періоду – один довгий і два коротких. У липні прийдуть сильні опади, а серпень буде по-справжньому літнім. До середини місяця буде хороша погода, а потім пройдуть дощі, і температура повітря почне знижуватися.

Перепади погоди в цьому році будуть різкими й за прогнозом Деркача, очікуються погодні явища від спеки до досить потужних дощів і шквалів.

Прогноз погоди на червень

З 1 по 10 червня температури повітря будуть помірні, а потім почне істотно теплішати. У першу декаду місяця очікуються сильні опади.

З 11 по 20 червня буде тепло в Україні й стовпчики термометрів почнуть підніматися вище +30 градусів. Але така висока температура буде винятку і локального характеру. Можливі сильні короткочасні дощі, іноді з сильним вітром.

А період з 21 по 30 червня буде найтеплішим. Опадів в кінці місяця буде мало, не очікується і різких перепадів. Спеки сильної ще не буде, але високі градуси будуть точно. А в останні дні температура трохи знизиться.

0 Комментариев