Ліда Таран та “Здійсни мрію” презентували тизер фільму про космічну місію Промінь мрій

news

Промінь мрій підтриманий NASA буде показаний в документальному фільмі

12 квітня, у День Космонавтики команда благодійного проєкту ведучої Лідії Таран Здійсни мрію на офіційних сторінках проєкту у соцмережах вперше показали тизер документального фільму «Космічна місія Промінь мрій». Місію у жовтні підтримало американське національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) і надіслали в Україну з цього приводу офіційний лист.

Сам фільм створено з архівних кадрів телеканалу 1+1, а також матеріалів, які були відзняті під час підготовки до запуску космічного Променя мрій. А центральним героєм фільму став 7-річний Максим Сирчин, який мріє запустити ракету в космос.

Куратор проєкту, ведуча ТСН Лідія Таран поділилася емоціями від перегляду тизеру: «Величезна команда готувалася до цієї феєричної події задовго до її старту. Нами рухала потужна сила у вигляді понад 100 тисяч щирих дитячих мрій. І цього було достатньо, щоб об’єднати величезну кількість небайдужих чарівників і людейУже 198 днів дитячі мрії летять зі швидкістю 300 000 км/с до планетної системи TRAPPIST-1, де, як вважають вчені, можуть перебувати позаземні цивілізації. Щоб досягти точки призначення, Промінь мрій буде летіти 41 світловий рік».

   

Понад рік під гаслом арт-марафону #моядитячамрія команда благодійного проєкту 1+1 медіа Здійсни мрію збирали дитячі малюнки мрій по всій країни. Потім ці малюнки були оцифровані й закодовані спеціалістами Національного космічного центру і перетворені у надпотужний радіосигнал.

28 вересня 2019 року, вперше в історії людства, такий потужний сигнал під назвою Промінь мрій був відправлений з найбільшого радіотелескопа на материковій Україні у м. Золочів у космічний простір. В історії планети це 9-е послання до позаземних цивілізацій. Мільйони глядачів могли побачити художню візуалізацію цього дійства власними очима на головній вулиці столиці під час Kyiv Lights Festival, а також у прямому ефірі ТСН.

** Проєкт «Здійсни мрію» стартував 29 квітня 2016 року у Всесвітній день бажань. За час існування проєкту здійснено сотні грандіозних мрій дітей, які борються з важкими хворобами. Адже, щоб мати сили та енергію на боротьбу, діти мають бачити не тільки лікарні та сльози близьких, а і світ, наповнений добром та радістю! Такі емоції цілющі, вони позитивно впливають і на життєві показники дітей, і на процес лікування. Проєкт реалізовують 1+1 медіа і ТСН спільно з благодійним фондом «Ти не один», за підтримки Міністерства закордонних справ України. Куратори: телеведучі Лідія Таран і Олександра Лобода. Волонтер — Неля Шовкопляс. У команді проєкту: журналісти ТСН, співробітники 1+1 медіа, фонд «Ти не один», психологи, педагоги, художники, волонтери, зірки, спонсори та ін.

Тизер – https://www.youtube.com/watch?v=2gtsDWLq7SQ&t=180s

Фото – https://drive.google.com/open?id=1hDfel64z8y8J__SQ2XW_3Tcu7Zi6S_dg

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев