“Лещенко приховує доходи та покриває олігарха Григоришина” – “Депутатський контроль”

news

Повідомляє gazeta.ua

Нардеп Сергій Лещенко сприяє покриванню справжньої інформації щодо контракту на постачання електроенергії до Криму, у якому зацікавлений російський олігарх Костянтин Григоришин. Крім того, парламентарій відмовляється відповідати на запити про джерела своїх доходів.

Про це на брифінгу у Верховній Раді заявив член міжфракційної групи “Депутатський контроль”, народний депутат Максим Поляков.

“Я звернувся до Лещенка з листом надати роз’яснення про його комерційні відносини з російським олігархом Костянтином Григоришиним, який володіє значною часткою української енергетики, аби вказати інформацію щодо того, коли він перебував разом з ним на елітному французькому курорті “Куршевель” та яким чином він знаходиться у приміщенні, яке належить пану Григоришину на Суворова, 4, де, до речі, знаходиться редакція “Української правди”, – сказав Поляков.

За словами нардепа, у відповідь надійшов лише лист з пропозицією “позадавати питання іншим депутатам”.

Окрім того, Поляков повідомив, що має інформацію про незадекларований будинок Лещенка і хоче перевірити цю інформацію.

“Інше, щодо витрат Сергія Лещенка. Він прислав якісь квитанції, але у нього порожня декларація. І що найцікавіше: виплати йдуть, а декларація порожня. При цьому цікаво, що Лещенко не заплатив навіть обов’язковий військовий збір, хоча це є питання моралі”, – зазначив член “Депутатського контролю”.

0 Комментариев