Лазуткін не сподівався, що його вірш буде саундтреком до серіалу про москаля. ФОТО

news

Про любов та частково про війну розказував лучанам поет та журналіст Дмитро Лазуткін під час презентації збірки віршів «Червона книга».

Літературно-дискусійний вечір, на якому поет презентував свою збірку, відбувся вчора, 25 лютого. Приїзд автора відбувався у рамках проекту «Мережа», організатором якого є Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ. Проект реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Дмитро зачитав декілька віршів зі своєї нової книги, деякі вірші якої давно вже стали хітами – вони покладені на музику та виконуються відомими гуртами.

Пісні гурту «Козак System» – «Реквієм» і «Така спокуслива» написав саме він. Як розповів Дмитро, вірш «Реквієм на душі» для нього безмежно трагічний та важливий, навіть страшний. Слова ці були написані після того, як 49 українських військових загинули на літаку «ИЛ-76» над Ілловайськом.

«Ясна річ, я вам всього читати не буду, аби був якийсь стимул придбати її, тому що вона видана гарна і зміст всередині відповідає її», – пожартував поет.

SWSwWTTdSsY

Дмитро згадав, як вчився у музичній школі:

«Мене колись батьки затягли на клас труби. Мабуть, це був хороший спосіб закрити мені рот».

Поезія, на думку Лазуткіна, – прекрасний атидепресант, якби б сумні тексти не народжувалися.

Присутні поцікавилися думкою поета стосовно ситуації на телеканалі «Інтер».

«Я реально не знаю, що відбувається з телеканалом «Інтер». Каналом керують люди, які бачать події зовсім не так, як це бачу я чи ви. Ця ситуація безвихідна, бо канал належить інвестору, відомо якому. Ситуація дивна й непроста», – зазначив Лазуткін.

tc0tNz6pD_Y

Творить вірші він на самоті, бо поезія потребує певного усамітнення – суєта, інформаційні потоки, зайві діалоги, дрібні сварки і брудні жарти заважають поету.

На закінчення прочитав вірш «Твоя порядність така спокуслива» і зізнався, що ніколи не думав, що той стане саундтреком до серіалу «Останній москаль».

swofKs5hdMw tsuiRKQ-CcE RfLpBQIqMYA NqnH7Ssfs4E NiTAq6y_ACw mQ8M5WggsSc jMG9KPujIFE gUygThWLleA FCibYyB0lGE 3SZqx_9AxUY 2gvHpnfkXfc

 

0 Комментариев