Лайфхак як швидко розморозити рибу та зберегти її корисні властивості

news

Як прискорити розморожування риби, зберігши її корисні властивості, інформує Ukr.Media.

Як швидко розморозити рибу

Рибу потрібно покласти в поліетиленовий пакет, щоб воно помістилася в нього повністю. Далі потрібно випустити з пакета з рибою повітря, зав’язати і покласти в миску відповідного розміру.

Миску потрібно поставити в раковину і потримати під струменем холодної води деякий час, приблизно 15-20 хвилин.

Експерти кажуть, що вода повинна бути саме холодна. Щоб пакет з рибою не спливав, притисніть його яким-небудь предметом.

Якщо риби маленька, то 15-20 хвилин має бути достатньо для повного розморожування. Однак, якщо вона велика, тоді потрібно спочатку потримати її під сильним напором води, а потім залишити під слабким струменем на необхідний час.

Также є й інший варіант. Зокрема, можна просто потримати пакет з рибою в мисці з холодною водою, змінюючи воду кожні 10 хвилин.

Яка риба найкорисніша:

  • Короп – солодке і ніжне його м’ясо особливо корисне для жінок, адже воно зберігає красу шкіри, рекомендується при захворюваннях підшлункової залози;
  • Оселедець – допомагає збільшити в організмі рівень корисного холестерину. Це відмінний шанс знизити ризик розвитку атеросклерозу, захворювань серця і судин;
  • Кілька – містить найбільше кальцію. Саме він допомагає людині зберегти білизну зубів, гарне волосся, міцні нігті;
  • Мойва – допоможе зберегти підшлункову залозу здоровою, очистить холестеринові бляшки зі стінок судин і зменшить холестерин в крові;
  • Сом – корисний для людей, які страждають на цукровий діабет;
  • Скумбрія – відмінний захисник серця і судин, помічник вироблення гормонів;
  • Лосось допомагає розріджувати кров, а отже запобігає утворенню тромбів і знижує кров’яний тиск;
  • Сьомга – активна помічниця спортсменів і всіх, хто веде здоровий спосіб життя. Вона не тільки регулює обмін речовин, зменшує жирові відкладення, але і допомагає відновити сили після тренувань.
0 Комментариев