Купити кондиціонер в Рівному: типи, критерії вибору

news

Кондиціонери – один з найпоширеніших різновидів кліматичного обладнання. Вибрати техніку – завдання непросте, адже вибір моделей, наявних в магазинах доволі великий. Втім, є основні параметри, за якими вибрати обладнання буде не складно.

Типи кондиціонерів та їх особливості

Кондиціонери в квартирах, офісних приміщеннях, супермаркетах – звичайне явище. На споживчому ринку представлені різні моделі обладнання, які відрізняються за призначенням, способом регулювання температури, місцем встановлення. Купити кондиціонер в Рівному можна різних типів:

  • Мобільний кондиціонер. Обладнання може складатись з двох або одного блоку. Найчастіше моделі цього типу мають коліщатка для зручного переміщення, та встановлюються на підлогу. Характерною особливістю є можливість використання приладу в будь-якій кімнаті. Що стосується недоліків, то основними є досить високий рівень шуму та порівняно низька потужність.
  • Моноблок. Сучасні моделі мають гарний дизайн, досить високу потужність, виконують багато функцій (вентиляція, охолодження або обігрів повітря). Такий тип кондиціонерів добре підходить для місць, де немає можливості встановити зовнішній блок. Найбільш поширені моделі – віконні.
  • Спліт-система. Користується найбільшим попитом серед споживачів. Обладнання включає дві частини – зовнішню та внутрішню, які з’єднані між собою фреоновою магістраллю. Такі кондиціонери наявні в наступних варіантах: підстельові, настінні, канальні, консольні, касетні, колонні. Можуть використовуватись як вдома, так і в офісах, кафе, ресторанах та ін.
  • Мультиспліт-система. За своїми характеристиками має багато спільного зі звичайними спліт-системами, але має більш широкий функціонал. У конструкцію цього типу входять один потужний зовнішній блок, та декілька внутрішніх (2-5 одиниць), що дозволяє кондиціонувати повітря в декількох кімнатах. Недоліком мультиспліт-систем є те, якщо відбудеться поломка зовнішнього блоку, всі внутрішні частини припинять своє функціонування.

Ключові критерії вибору техніки

Купити кондиціонер до дому чи в офіс достатньо просто, якщо знати як правильно вибрати модель. Основні параметри, за якими варто обирати кліматичне обладнання:

  • Популярність виробника. Це досить важливий показник, адже чим популярніший бренд, ти надійніша техніка. Українці віддають перевагу купівлі кондиціонерів таких виробників: Cooper&Hunter, Panasonic, Daikin, Mitsubishi, Toshiba, Hitachi, LG.
  • Площа та потужність. Для правильного підбору моделі за потужністю варто заміряти кімнату, і діяти за правилом – на 10 м2 необхідно 1 кВт потужності. Та окрім цього правила потрібно також враховувати інші фактори: якщо кімната розташована на сонячному боці, необхідно обирати кондиціонер на 20% потужніше, товщина стін, тип і кількість вікон.
  • Функціонал. Сучасне обладнання має безліч опцій, окрім кондиціонування: автоматичний температурний режим, вентиляція, обігрів повітря, осушення, іонізація, таймер, нічний режим та ін.
  • Охолоджуючий елемент, який використовують в кондиціонерах. В сучасних моделях можуть використовуватись такі різновиди холодоагентів: R22 (більшість європейських країн та Україна відмовились від пристроїв з таким холодоагентом); R410A (газ, який не містить хлору, безпечний для навколишнього середовища, негорючий та нетоксичний); R32 (високотехнологічний газ нового покоління, 70% кондиціонерів працюють саме на цьому холодоагенті).
  • Дизайн. Особливістю кліматичного обладнання є досить великі габарити, тому виробники докладають максимум зусиль, щоб пристрої виглядали доречно та стильно. Найчастіше купити кондиціонер можна білого та сріблястого кольору, але є й іншої кольорової гами: кремовий, бежевий, золотистий. Окремо слід виділити моделі з дзеркальними вставками, які дозволяють візуально розширити площу кімнати.

Купити кондиціонер в Рівному

Компанія «Рівнекондиціонер» спеціалізується на продажу кондиціонерів та іншого кліматичного обладнання. Наші менеджери допоможуть у виборі оптимального пристрою, який буде виконувати свої функції багато років.

Придбати обладнання в нашій компанії варто з багатьох причин: широкий асортимент, швидка доставка; професійний монтаж та сервіс; надання гарантійного талону.

Купити кондиціонер з доставкою можна по м. Рівне та області: Гоща, Березне, Млинів, Острог, Дубно, Сарни, Костопіль та ін.

Автор статті: Сергій Ленкін

1 Комментарий