Кухарі, водії, екскаваторники та багато інших: «Азов» та Work.ua проводять рекрутингову кампанію «Війську потрібні різні професії»

news

Війську потрібні різні професії: «Азов» та Work.ua змінюють підхід до військового рекрутингу

2 листопада 12-та бригада спеціального призначення НГУ «Азов» та Work.ua оголосили про початок рекрутингової кампанії під гаслом «Війську потрібні різні професії».

Шлях до перемоги торують люди різних спеціальностей: від стрільців до кухарів, від парамедиків до водіїв, від операторів БПЛА до екскаваторників. Щоб залучити кваліфікованих фахівців там, де потрібні їхні вміння та знання, бригада «Азов» у співпраці з креативною агенцією Banda та найбільшим в Україні сайтом пошуку роботи Work.ua оголошують про початок рекрутингової кампанії.

Читайте також: Місячний календар садівника та городника на листопад 2023 року 

«Здебільшого люди думають про „Азов“ — і про армію загалом — виключно як про героїв, які штурмують ворожі позиції. Проте велика частина військового підрозділу — це не штурмовики, а забезпечення: кваліфіковані екскаваторники, водії, дизелісти, діловоди, медики та інші», — розповідає Святослав Паламар («Калина»), заступник командира по роботі з особовим складом 12-ї бригади спеціального призначення «Азов».

Як відбуватиметься рекрутмент до «Азову»?

  • Шукачі на сайті Work.ua бачитимуть актуальні вакансії, наприклад, «Автоелектрик», «Кухар» чи «Начальник складу» й зможуть відгукнутися на ті, що їх зацікавили.
  • Якщо кваліфікація кандидата відповідає очікуванням роботодавця, рекрутер «Азову» зв’язується з ним для співбесіди.
  • Під час співбесіди в місцевому рекрутинговому центрі кандидата спитають про його чи її досвід, навички, особисті та професійні цілі. Рекрутер також розповість про грошове забезпечення та інші переваги, пов’язані із зарахуванням до армії.
  • У разі успішного проходження всіх етапів добору рекрутер «Азову» допоможе підготуватися до наступного кроку — зарахування на військову службу, де, крім проходження військово-лікарської комісії та тестування, спільно з офіцером групи комплектування можна буде остаточно визначитися з військовою спеціальністю відповідно до навичок і досвіду кандидата.
  • Усі новобранці «Азову» проходять кількатижневу бойову підготовку і працюють під керівництвом високопрофесійних командирів.

Артур Міхно, співзасновник та СЕО Work.ua, говорить:

 «Для нас це можливість показати: рекрутинг до війська може відбуватися професійно і цілеспрямовано, а не через вручення повісток на блокпостах. Через неефективну систему набору досвідчені спеціалісти опиняються в окопах, а в той сам час висококваліфіковану роботу виконувати нікому. Людина мусить розуміти, що армія — це теж робота. А військо — теж роботодавець. Там, як і всюди, потрібні мотивовані та кваліфіковані люди. Впевнений, наша співпраця з „Азовом“ стане початком системних змін у військовому рекрутингу, адже у Збройних Сил попереду ще багато важкої роботи».

Такий підхід дає змогу вибирати підрозділ, у якому людина захищатиме Україну в часи війни. Це рішення має бути зваженим, обдуманим та принциповим. Сьогодні на сайті опубліковані вакансії для представників 28 різних професій із діапазоном зарплат від 25 000 до 125 000 грн.

«Бригада „Азов“ — це підрозділ, у якому варто служити, бо професіоналізм тут цінується, як і людське життя. І саме розуміння, для чого ми вибрали цей шлях, дає нам наснагу на подальшу боротьбу», — говорить «Калина».

Більше про рекрутингову кампанію бригади «Азов» можна дізнатися за посиланням.

Читайте також: Розклад руху приміських поїздів з залізничної станції Луцьк

0 Комментариев