Куди йтимуть кошти та які проблеми вирішуватимуться у Луцьку та громаді

news

Міська рада провела пленарне засідання 41-ї сесії Луцької міської ради.

У порядку денному було розглянуто  більше 140 питань.

Які основні напрямки роботи, та які зміни у бюджеті громади.

Внесено зміни до бюджету громади:

  • Виділено кошти на придбання чотирьох тролейбусів.
  • Передбачено 800 тисяч гривень у бюджеті громади на прохання Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи на придбання спецавтомобіля для доставки тіл наших Героїв до Луцька. Наявний транспорт зношений і не підлягає ремонту.
  • Також виділено субвенцію для обласного бюджету на ремонт заїзду до приміщення бюро судмедекспертизи на вулиці Стефаника.
  • Передбачено субвенцію для державного бюджету для однієї військової частини на облаштування солдатської їдальні для військовослужбовців. Також виділено кошти на придбання тепловізорів для іншої.  
  • 300 тисяч гривень виділено для придбання велосипедів для Управління патрульної поліції у Волинській області. Вони необхідні для велопатрулів, які працюватимуть у парках, скверах, де часто є проблеми із “закладчиками” наркотиків.
  • Довиділено 5 млн грн для КП “Луцькводоканал” на завершення робіт з будівництва КНС перекачування вод Дубнівського водозабору. Цей важливий інфраструктурний проєкт реалізується уже три роки і цього року планується його завершення.

Також розглянуто наступні важливі питання для громади:

  • Також затверджено реалізацію програми державно-приватного партнерства щодо відновлення та створення об’єкту туристичної інфраструктури у Cтарому місті. У планах збереження історичної будівлі колишнього Гостинного двору Прайзлерів. Стоїть мета – залучити інвестора, який на цьому місці відкриє готель, хостел, кафе та ресторан, сувенірну крамницю.
  • Цьогоріч у планах замінити всі старі сміттєвози на нові. Технічний стан багатьох автомобілів незадовільний, вони неекологічні, під час завантаження сміття у дворах багатоквартирних будинків з них витікає фільтрат, який створює потім неприємний запах. Цьогоріч всі старі МАЗи і КАМАЗи будуть виводити з експлуатації та змінювати європейськими вантажівками з екологічним стандартом Євро 4 та Євро 5. 
  • Також у планах міської влади – у 2023 році відкрити ще два центри сортування сміття. Діючий центр на вулиці Трункіна показав позитивні результати роботи. Мешканці громади самостійно звозять туди великогабаритні відходи.
  • Ведеться активна робота й по забезпеченню індивідуальними сміттєвими контейнерами мешканців приватного сектору.
  • Стартує реалізація пілотного проекту щодо встановлення підземних смітників у дворі одного багатоквартирного будинку. Це європейська практика і треба йти у ногу з часом. Такі контейнери унеможливлюють рознесення сміття вітром, тваринами.

За інформацією: Луцького міського голови Ігоря Поліщука 

0 Комментариев