Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 6–9 лютого

news

Цього тижня пропонуємо засіб від стресу, майстер-клас з виготовлення подарунків, змагання з шашок, курси з шашок, відвідати театр та навіть «ЄвроDвіжн». Про це детальніше читайте у нашій традиційній добірці.

  1. Показові виступи танців

Запрошуємо у понеділок на показові виступи «Танцюємо насолоджуючись» учасників школи «Айрон-сіті». Місце проведення – клуб «Сучасник» (вул. Конякіна, 14). Початок – о 16:30.

  1. Презентація антистрес-розмальовки

Також у понеділок пропонуємо побувати на презентації еротичної антистрес-розмальовки «БезГрішні» художниці Марічки Островської. Художниця закликає брати з собою кольорові олівці, адже після завершення презентації усі охочі зможуть разом розмалювати «Безгрішних». Під час заходу можна буде придбати розмальовку. Вхід – від 18 років! Місце проведення – Галерея мистецтв (вул. Лесі Українки, 24 а). Початок – о 18:00.

 

  1. «ЄвроDвіжн»

У понеділок запрошуємо на концерт гурту «ТІК» у рамках туру «ЄвроDвіжн». Традиційно живий звук та більше 50 годин натурального подільского драйву! Місце проведення – драмтеатр імені Т. Г. Шевченка. Вхід – 150–350 грн. Початок – о 19:00. Телефони для довідок – (033) 272 54 60.

  1. Фотопроект

У вівторок маєте змогу відвідати фотопроект «Молоді митці». Місце проведення – Малий зал Галереї мистецтв (вул. Лесі Українки, 24 а). Початок – о 16:00.

  1. Майстер-клас із виготовлення подарунків

У середу запрошуємо на майстер-клас із виготовлення подарунків до Дня святого Валентина. Місце проведення – клуб «Патріот Батьківщини». Початок – о 13:00.

  1. Курси малювання

У середу художня студія «Барва» кличе до себе на курси малюваня. Місце проведення –студія (3-й поверх, каб. 340, 336, пр-т Волі, 27 (приміщення «Єврошопу», вхід збоку). Вартість – 100 грн. Початок – о 18:00. Телефон для довідок – 066 694 95 99.

  1. Різдвяне шоу

У середу для лучан та гостей міста виступатиме Ірина Федишин з різдвяним шоу «Україна колядує». Співачка та її команди пообіцяли масштабні декорації, світлове шоу, а також колоритні костюми. Місце проведення – драмтеатр ім. Т. Г. Шевченка. Початок – о 19:00. Телефон для довідок – (0332) 72 53 03.

  1. Інсталяція

Побувати на відкриття інсталяції «ГРАНІ 3» пропонуємо у четвер. Захід проводиться в рамках Національної інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми. Місце проведення – Театральний майдан. Початок – 13:00.

  1. Змагання з шашок

У четвер відбудеться змагання з шашок серед команд за місцем проживання населення за програмою спартакіади міста (V група). Місце проведення – спортивний клуб «Біла тура» (вул.Будівельників,11). Початок – о 15:00.

  1. Вистава

У четвер радимо переглянути драму Івана Карпенка-Карого «Безталанна». Вистава йде з одним антрактом. Місце проведення – драмтеатр ім. Т. Г. Шевченка. Початок – о 18:00.

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев