Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 6–9 березня

news

Цього тижня пропонуємо декілька творчих вечорів, концертів, виставку та навіть танцювальний майстер-клас.

  1. Виставка

У понеділок запрошуємо на відкриття виставки «Тарасова доля» заслуженого художника України Леоніда Литвина. Місце проведення – арт-галерея «Луцьк» (Палац культури міста Луцька). Початок – о 16:00.

  1. Вечір романсу

Також у понеділок запрошуємо долучитися до благодійного вечору романсу «І знов весна і знов надії…».Вечір проводиться з метою збору коштів на лікування 2-річної лучанки Мілани Медвецької, якій потрібна пересадка печінки. Місце проведення – Палац культури. Початок – о 18:00.

  1. Акустичний вечір

У вівторок запрошуємо на перший, весняний акустичний вечір «Три акорди», де місцеві музиканти гратимуть відомі композиції, демонструючи свою майстерність та даючи відвідувачам можливість поспівати улюблених пісень. Місце проведення – клуб «Патріот Батьківщини» (вул. Драгоманова, 1). Вхід – вільний! На заході збиратимуть кошти для лікування дітей, хворих на рак. Зібрану суму передадуть для БФ «СТОПРАК». Початок – о 19:00.

  1. Романтична вечірка

У середу пропонуємо завітати панянкам на романтичну вечірку «Women’s Day». У програмі: жартівливі конкурси, подарунки, виступ кавер-бенду «Пластилін» та музичне камеді-шоу гостей з Києва. На закінчення – дискотека. Місце проведення – арт-кафе «Стоп-Кадр» («Адреналін Сіті»). Вартість – 100 грн. Початок – о 20:00. Телефон для довідок – 095 61 82 887.

  1. Концерт тернопільського гурту

Запрошує до себе в середу і «ЛучеSk-паб». Там відбудеться концерт тернопільського гурту «Bugs Bunny». Ведучий вечора – Микита Чибар. Вхід – вільний! Початок – о 20:00. Телефон для довідок – 099 540 55 35.

  1. «Гапочка»

Також у середу відбудеться концерт гурту «Гапочка», переможці Global Battle of the Bands. Місце проведення – пивний клуб-броварня «Карабас-Барабас». Будуть також конкурси, розваги та дискотека. Вхід: дівчатам – 40 грн, хлопцям – 50 грн. Початок – о 20:00. Телефон для довідок – 066 600 40 02.

  1. Змагання з плавання

У четвер пропонуємо відвідати змагання з плавання за програмою спартакіади міста (І, ІІ, ІІІ група). Місце проведення – Центральний басейн (вул. Грушевського, 2 а). Початок – о 12:30.

  1. Пам’яті Тараса Шевченка

У четвер радимо побувати на тематичній композиції «Наша дума, наша пісня, не вмре, не загине …». Місце проведення – драмтеатр. Початок – о 13:00.

  1. Концерт камерної музики

У четвер рекомендуємо завітати на концерт камерної музики за участю Юлії Ван (скрипка) та Дениса Яворського (фортепіано). У програмі твори К. Дебюссі, М. Равеля, Ф. Ліста, Е. Шоссона, Ц. Франка. Місце проведення – Палац культури. Початок – о 19:00.

  1. Танцювальний майстер-клас

Завітати на майстер-клас від студії бального танцю «Арт» під назвою «У ритмі вальсу» пропонуємо також у четвер. Місце проведення –  клуб «Сучасник» (вул. Конякіна, 14). Початок – о 19:00.

 

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев