Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 27 лютого–2 березня

news

Цього тижня пропонуємо вам більше мистецьких подій, цікавих вистав і навіть публічну лекцію. Про це читайте детальніше і нашій традиційній добірці.

  1. Дитяча вистава

У понеділок пропонуємо завітати сім’єю на дитячу веселу інтерактивну виставу «Весела родина Свинки Пеппи». Динамічне шоу, сповнене добрими жартами, веселими піснями, танцями й іграми за участю великих ляльок та маленьких глядачів. Упродовж вистави діти познайомляться з родиною Свинки Пеппи: мамою Свинкою, татом Свином, братиком Джорджем, самою Пеппою ті її друзями кроликом Ребеккою та вівцею Сьюзі. Місце проведення – Палац культури. Вхід – 60–150 грн. Дітям до 4 років вхід безкоштовний (на руках у дорослих). Початок – о 18:00. Телефони для довідок096 931 00 91,  099 373 62 68,  (0332) 20-30-32.

  1. «Поетичні стіни»

У вівторок запрошуємо на презентацію літературно-соціального проекту «Поетичні стіни». Місце проведення – факультет журналістики та філології Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, аудиторія – 402 (вул. Винниченка, 30 а). Початок – о 13:30.

 

  1. Персональна виставка художниці

Рекомендуємо побувати у вівторок на відкритті персональної виставки луцької художниці Алли Харчук «Сезони любові». Художниця розкаже про свій секрет сімейного щастя. Також продаватимуть картину, кошти з якої перерахують на допомогу для хворої дівчинки. Під час виставки проведуть майстер-клас «Історія про кожного з нас». Місце проведення – Палац культури міста Луцька, (арт-галеря «Луцьк»). Початок – о 18:00.

  1. Публічна лекція про волинську авіацію

У вівторок запрошуємо на публічну лекцію «Волинь авіаційна: крила довжиною в сторіччя». На лекції буде стислий огляд історії авіації на теренах Волині від початку Першої Світової Війни і до сьогоднішнього дня. На лекції будуть присутні ветерани авіації Повітряних Сил, історики, краєзнавці, любителі авіації та представники Луцької міської ради. Після лекції відбудеться круглий стіл з питань подальшого висвітлення 100-річного пласту авіаційної історії Луцька і Волині, її популяризації серед Волинської громади, а також популяризації Повітряних Сил Збройних Сил України серед Волинської молоді. Місце проведення – Центр туристичної інформації (вул. Сенаторки Левчанівської, 2). Початок – о 18:30.

  1. Творча майстерня

У середу діятиме творча майстерня «Дари Макош», де відбудеться майстер-клас за технікою зентагл. Місце проведення – клуб «Патріот Батьківщини» (вул. Драгоманова, 1). Початок – о 14:00.

  1. Гумор-шоу

Також у середу пропонуємо побувати на гумор-шоу «Вар’яти». У програмі шоу традиційні як для формату stand-up comedy монологи, мініатюри, гітарні номери, так і пошук власних «родзинок»: відеозамальовки, «картинні галереї» і т. і. «Вар’яти-шоу» позбавлене матюків та російської мови. Відразу буде два концерти підряд. Місце проведення – драмтеатр імені Т. Г. Шевченка. Квитки – від 99 грн. Початок – о 17:30 та 20:00.

  1. Чемпіонат з плавання

Пропонуємо у четвер відвідати чемпіонат Волинської області з плавання серед юнаків. Місце проведення – Центральний басейн (проспект Президента Грушевського, 2 а). Початок – о 10:00.

  1. Вистава

Також у четвер запошуємо на виставу «Намисто із Здравоярні, або план резидента Гриппа» за участі театрально-концертної студії інвалідів Всеукраїнського парламенту працездатних інвалідів «Добробут та злагода» (м. Київ). Місце проведення – Палац культури міста Луцька). Початок – о 13:00.

  1. «Обережно – жінки»

У четверговий вечір радимо завітати у театр. Показуватимуть виставу «Обережно – жінки». Місце проведення – драмтеатр імені Т. Г. Шевченка. Початок – о 18:00.

  1. Мистецька виставка

Ще діє виставка виставка «Епоха майстрів», на яку пропонуємо сходити у будь-який день тижня. Місце проведення – Великий зал «Галереї мистецтв (вул. Лесі Українки, 24 а).

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев