Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 24–27 жовтня

news

Зустрічі з письменниками, фільми, спорт та театр – що цікавого буде цього тижня, читайте у традиційній підбірці від інформаційного порталу «Волинь.info».

  1. Творча зустріч

Сьогодні, у понеділок, Волинська обласна бібліотека для юнацтва кличе до себе на зустріч із філософом та письменником Петром Кралюком. Під час зустрічі письменник презентує свою книгу ««Таємний агент Микола Гоголь». Також зможете дізнатися про цікаві й непересічні факти з біографії Миколи Васильовича: про гоголівський міф в інформаційній війні ХІХ століття, що тягнеться дотепер; про його зачарування і розчарування Імперською Росією; про те, чи писав і про що писав українською мовою Гоголь. Місце проведення – Волинська обласна бібліотека для юнацтва (просп. Волі, 2). Початок – о 15:00.

  1. Курси малювання

У понеділок та середу художня студія «Барва» запрошує на курси малювання для дорослих. Кличуть навіть тих, хто ніколи не вчився малювати або малює на базовому рівні і хоче його удосконалити. Місце проведення – приміщення студії (3-й поверх, каб. 340, 336, пр-т Волі, 27 (приміщення «Єврошопу», вхід збоку). Телефон для довідок – 066 694 95 99. Початок – о 18:00. Вартість входу – 100 грн.

  1. Міський футбол

У вівторок та середу можете відвідати півфінал Кубка міста з футболу сезону 2016 року серед аматорських команд. Місце проведення – стадіон СНУ імені Лесі Українки. Початок – о 17:00.

  1. Змагання з волейболу

У середу та четвер відбудуться змагання з волейболу (між чоловіками) серед команд ІІ групи (ВНЗ ІІІ-ІV р. а.) за програмою Спартакіади міста 2016 м.Луцьк. Місце проведення – спортивний комплекс СНУ імені Лесі Українки. Початок – о 14:00.

  1. Творчий вечір

У середу пропонуємо завітати на творчий вечір Василя Простопчука, українського поета та заслуженого журналіста України. Під час заходу автор презентує читачам свою нову книгу «Гномачний гросатор». Місце проведення – Галерея сучасного мистецтва України «Арт-кафедра» («Адреналін Сіті»). Вхід – вільний! Початок – о 17:00.

  1. «Останнє кохання»

Також у середу радимо переглянути мелодраму на дві дії «Останнє кохання». Гратимуть актори Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки (місто Київ). Вистава розповідає про 82-літнього старого, який уже пережив трьох дружин та поховав дітей. І ось Господь посилає йому ще одне кохання… Місце проведення – драмтеатр імені Т. Г. Шевченка. Початок – о 18:00. Телефони для довідок – (0332) 725 460, (0332) 725 303.

  1. Міні-футбол

У четвер пропонуємо відвідати турнір з міні-футболу серед команд за місцем проживання. Місце проведення – спортивний майданчик ЗОШ № 3. Початок – об 11:00.

  1. Презентація книги

У четвер книгарня «Є» (вул. Лесі Українки) спільно з «Видавництвом Анетти Антоненко» та мистецьким об’єднанням «стендаЛь» запрошує на презентацію книжки журналіста Остапа Дроздова «Роман-вибух №1». Роман – це сповідь кількох поколінь, об’єднаних наскрізною ідеєю— відстояти свою ідентичність. Це родинна сага з драматичними поворотами долі і декілька біографій на тлі різних епох. Модератор – Ганна Луцюк. Початок – о 18:00.

  1. Фестиваль короткометражок

Ще триває у Луцьку фестиваль «Короткий метр з Нідерландів». Показують короткометражні фільми. До середи ви ще можете подивитися цікаві фільми. Місце проведення – «Адреналін Сіті». Сеанси починаються о 16:50. Телефони для довідок – (0332) 787 220.

  1. У кінотеатрі

Цього тижня пропонуємо переглянути фільм «Інферно». За жанром фільм – містика, трилер. Тривалість – 120 хв. Режисер – Рон Ховард. У головних ролях – Том Хенкс, Фелісіті Джонс, Бен Фостер, Іррфан Кхан, Омар Сі, Сідсе Бабетт Кнудсен. Країна – США, Японія, Угорщина, Туреччина (2016). Сюжет: Продовження серії захоплюючих містичних історій за мотивами однойменного бестселлера Дена Брауна. У головній ролі, один з найпопулярніших акторів сучасності Том Хенкс. Професор релігійної симвології Роберт Ленґдон прибуває до Флоренції, і одразу опиняється в круговерті загадкових подій, котрі можуть привести людство до загибелі. І лише розгадка таємниці, зашифрованої в безсмертній поемі Данте здатна відвернути невідворотнє… Місце проведення – кінокомплекс «Адреналін». Сеанси починаються щодня о 12:30, 16:00 та 21:00. Телефони для довідок – (0332) 787 220.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев