Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 24–27 квітня

news

Цього тижня пропонуємо благодійну фотовиставку, фестиваль короткометражок, вистави, мистецькі проекти, турнір з плавання та цікаву лекцію про зорі. Про це детальніше читайте у традиційній добірці від інформаційного порталу «Волинь.info».

  1. Без рожевих окулярів

Сьогодні, у понеділок, запрошуємо на фотовиставку «Без рожевих окулярів». Метою фотовиставки є привернення уваги суспільства до жінок, що живуть зі страшним діагнозом, а також боротьбу з фобією в суспільстві.
Кошти зібрані під час проекту, будуть використані на придбання апарату БІО – 1, для Волинського обласного онкологічного диспансеру та на закупівлю препарату «Герцептин» для хворої лучанки Вікторії Романюк.

У програмі сьогодні – моновистава «Сірий король», презентація колекції «Intention» – одяг із відчуттям свободи. Можливість спробувати себев в якості моделей біля фотолокацій, благодійний аукціон «Рожева сукня» від Наталі Ісаєвої, дизайнера одягу «Intention». Місце проведення – ЦУМ (арт-галерея). Початок – о 16:00.

  1. Фестиваль короткометражок

Сьогодні, у понеділок, рекомендуємо відвідати фестиваль короткометражних фільмів «Ревенкові кінометри». Захід відбувається з нагоди 80-річчя від дня народження знаного у нашому краї та далеко за його межами кіноаматора, оператора, який очолював народну аматорську кіностудію «Волинь», – Бориса Павловича Ревенка. Місце проведення – Палац культури. Початок – о 17:00. Телефон для довідок – (0332) 723 026.

  1. Весняні читання

У вівторок пропонуємо побувати на весняних читаннях із волинською письменницею Оршулею Фариняк. Місце проведення – Волинська обласна бібліотека для юнацтва (пр-т Волі, 2). Початок – о 12:50.

  1. Вистава «Фауст»

У вівторок також запрошуємо на виставу «Фауст, або лиш той життя і волі гідний». У першій дії вистави відтворена безсмертна п’єса видатного німецького письменника Йоганна Вольфганга фон Гете. У другій дії через призму сучасного життя, суспільно-політичних подій в нашій країні автори змушують задуматися над суттю людського буття, про справжні духовні цінності і щирі почуття та фальшиві і надумані їх замінники. Загалом вистава – про вічну боротьбу між добром і злом.

У виставі звучить музика Й.С. Баха, В.А. Моцарта, К. Орффа, С. Барбера, Н. Римського-Корсакова, Й. Брамса, Ф. Шуберта, Дж. Верді, Р. Штрауса, використані вірші Й.В. Гете у перекладі на українську Миколи Лукаша.

Місце проведення – Волинський обласний театр ляльок (вул. Кривий Вал, 18). Початок – о 15:30. Телефони для довідок – (0332) 723 260, (0332) 723 163.

  1. Літературно-мистецький проект

У вівторок запрошуємо на літературно-мистецький проект «Душа і природа». Інсталяція – Марічка Островська. Поезія – Лєна Шторм. Також зустріч із арт-журналістом – Машею Пилипчук. Місце проведення – Луцька галерея мистецтв (вул. Лесі Українки, 24а). Початок – о 18:30.

  1. Комедія «Боїнг-Боїнг»

У вівторок запрошуємо на комедію «Боїнг-Боїнг». Вона розповідає про про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого жених підлаштовувати своє життя під розклад «прильоту-відльоту» всіх «наречених». Непорозуміння, які виникають, призводять до нескінченно смішних ситуацій.

«Боїнг-Боїнг» – одна з легенд французької театральної культури другої половини 20-го століття. Це символ французьких 60-х, такий же, як, наприклад, «Шербурзькі парасольки» або «Дівчата з Рошфора». Вперше «Боїнг-Боїнг» був поставлений в 1960 році в одному з великих паризьких приватних театрів «Comedie Caumartin». З тих пір п’єса з незначною перервою йшла в Парижі по 18 вересня 2004 року в режимі щоденного показу (театр «Michel»). Майже 44 роки!

Вистава відбуватиметься українською. Місце проведення – драмтеатр імені Т. Г. Шевченка. Початок – о 19:00. Телефони для довідок – 095 610 11 94.

  1. Показові виступи танців

У вівторок відбудуться показові виступи студії спортивного бального танцю «Стайл». Місце проведення – клуб «Сучасник» (вул. Конякіна, 14). Початок – о 20:00.

  1. Міжнародний турнір з плавання

У четвер пропонуємо відвідати відкритий міжнародний турнір з плавання пам’яті вихованця КЗ «СДЮСШОР», загиблого в зоні проведення АТО, Дениса Чабанчука. Місце проведення – центральний басейн (пр-т Президента Грушевського, 2а). Початок – о 15:00.

  1. Лекція про зорі

У четвер радимо відвідати лекцію Макса Кідрука «Народження та загибель зірок». Проект Макса Кідрука «QUANTUM» складається з 8 захоплюючих лекцій, на яких ви дізнаєтеся про явища та тіла, розміром від ядра атома до зірки-гіганта, про процеси, які відбуваються на відстані світлових років та у глибинах людського тіла і свідомості.

Друга лекція проекту має назву «Народження та загибель зірок», і у ній Макс Кідрук розповідає про таке:
• Формування зірок.
• Чому зірки світять? Світло. Еволюція зірок. Типи зірок в залежності від маси. Масштаби і порівняння. Супергіганти.
• Загибель зорі: білі карлики, нейтронні зорі, чорні дірки.
• Звідки беруться важчі елементи? Наднові і супернові зірки. Пульсари і квазари.
• Сонце — наша найближча зоря. Сонячні бурі. День, коли Сонце згасне…

Місце проведення – вул. Кривий Вал, 18. Початок – о 19:00. Телефони для довідок – (0332) 723 260, (0332) 723 163.

  1. Виставка

Упродовж тижня матимете змогу переглянути виставку Павла Варварика «Вікна в Світ». Місце проведення – Нижній зал «Галереї мистецтв» Будинку художника Волинської організації НСХУ (вул. Лесі Українки 24а).

 

 

 

 

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев