Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 20–23 лютого

news

Цього тижня пропонуємо долучитися до декількох патріотичних заходів, побувати на презентації витинанок та книг, познайомитися із грузинським балетом та завітати на презентацію нового альбому гурту «Антитіла».

  1. Патріотичний вечір

Рекомендуємо у понеділок побувати на патріотичному вечорі «Небесна Сотня в наших серцях». Місце проведення – Палац культури міста. Початок – о 16:00.

  1. Перегляд документального фільму

У понеділок також рекомендуємо перегляд документального фільму «Герої не вмирають». Перегляд приурочений до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Місце проведення – Палац культури міста Луцька. Початок – о 18:00.

  1. Презентація витинанок

У вівторок запрошуємо на презентацію витинанок Олесі Іщук «Весняні візерунки» в рамках проекту «Витинанка – вільне мистецтво». Місце проведення – клуб «Патріот Батьківщини» (вул. Драгоманова, 1). Початок – о 13:00. Відразу після того відбудеться творча зустріч з волинською поетесою Любов’ю Мілевич «З відкритим серцем». Початок – о 14:00.

  1. Виступ «Сухішвілі»

У вівторок також пропонуємо відвідати виступ національного балету Грузії  «Сухішвілі». На одній сцені виступить сотня танцюристів. Цей балет називають ще Восьмим чудом світу. Виступи ансамблю були признані кращим шоу на Бродвеї та в Австралії. На сцені Ла Скала завіса після концерту піднімалась 14 разів. Місце проведення – драмтеатр імені Т. Г. Шевченка. Початок – о 19:00.

  1. «Mind Game»

Окрім того у вівторок до себе запрошує і «ЛучеSk-паб». Вперше у Луцьку у жанрі pub qvuiz відбудеться перша гра «Mind Game». Початок – о 19:00. Телефон для довідок – 099 540 55 35.

  1. Лекція про Лесю Українку

У середу запрошуємо на тематичну лекцію Валентини Прокіп та презентацію видання «Леся Українка. Листи 1876-1897», над яким пані Валентина працювала як упорядник. Місце проведення – книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30). Початок – о 17:00.

 

  1. «Зимова солянка»

Останній вечір проекту «Зимова солянка!» відбудеться також у середу. Учасники презентуватимуть авторську поезію, прозу, ділячись своїм внутрішнім світом. Також звучатимуть струни під авторські пісні та говоритимуть про улюблені книги. Місце проведення – клуб «Патріот Батьківщини» (вул. Драгоманова, 1). Вхід – вільний! На заході збиратимуть кошти на лікування дітей, хворих на рак. Початок – о 19:00. Телефон для довідок – 063 06 08 976.

 

  1. Мистецький захід

У четвер запрошуємо на мистецький захід «Стояла я і слухала весну…», присвячений 146-й річниці з дня народження Лесі Українки. Місце проведення – адміністрація Державного історико-культурного заповідника (вул. Драгоманова, 23). Початок – о 12:00.

  1. Презентація книг

У четвер запрошуємо на презентацію книжок-картинок Оксани Були «Зубр шукає гніздо» і «Ведмідь не хоче спати». У книжках ілюстраторки живуть чарівні мешканці лісу — туконі. За словами Оксани “Є багато різних туконі, але всі вони пов’язані з рослинами; є туконі певних дерев, вони живуть поряд з ними і допомагають рости, квітнути. Туконі зустрічають і проводжають птахів у вирій, турбуються про звірів, які взимку сплять, і про тих, які не сплять. Роблять багато корисного й при цьому не забувають веселитись. У книжках-картинках тексту небагато, історію розказують малюнки, а слова лише доповнюють. Місце проведення – книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30). Початок – о 18:30.

  1. Концерт «Антитіл»

У четвер також пропонуємо відвідати концерт гурту «Антитіла». Гурт презентує новий альбом «Сонце» у рамках всеукраїнського туру. Місце проведення – Палац культури. Вартість квитків – 100–450 грн. Початок – о 19:00.

 

 

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев