Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 20–23 березня

news

Цього тижня пропонуємо трішки літератури, трішки спорту, а також долучитися до важливого соціального проекту, побувати на науково-популярній лекції та на інших цікавих заходах. Про це детальніше читайте у добірці від інформаційного порталу «Волинь.info».

  1. Шкільна творчість

Упродовж тижня запрошуємо на міський огляд художньої самодіяльності шкільних творчих звітів «У життя – через красу». У понеділок – ЗОШ № 9. Місце проведення – Волинський облмуздрам театр. Початок – о 16:00. У вівторок – ЗОШ № 19. Місце проведення – актова зала навчального закладу. Початок – о 12:00. У середу – ЗОШ № 24. Місце проведення – актова зала навчального закладу. Початок – о 15:00. У четвер – ЗОШ № 20 та ЗОШ № 4. Місце проведення – актова зала навчального закладу. Початок – о 12:30 та 14:30 відповідно.

  1. «Діти Сонця»

У вівторок радимо завітати на презентацію проекту «Діти Сонця. Один день на роботі». Проект спрямований на соціальну адаптацію молоді з синдромом Дауна, подолання стереотипів про можливості працевлаштування, налагодження діалогу з потенційними роботодавцями. Усі гості презентації матимуть нагоду долучитися до Всесвітньої акції «Кольорова шкарпетка», спрямованої на підтримку людей з синдромом Дауна. Кожен отримає невеличкий подарунок та смачний сюрприз. Участь – безкоштовна. Місце проведення – антикафе «Innerspace». Початок – о 14:00.

  1. Науково-популярна лекція від Кідрука

У вівторок запрошуємо на науково-популярний проект Макса Кідрука «Quantum». Мета проекту – кинути виклик загальноприйнятому погляду на сучасну науку серед молодих людей, в тому числі знудженим методам викладання у навчальних закладах. Проект заплановано як курс із 7 лекцій, які відбуватимуться із періодичністю одна зустріч на місяць. Кідрук буде розповідати про явища та тіла, розміром від ядра атома до зірки-гіганта, про процеси, які відбуваються на відстані світлових років та в глибинах людського тіла і свідомості. Кожна лекція базуватиметься на наднових відкриттях науки, а для наочності буде підкріплюватися візуальним рядом слайдів.

Лекція №1 під назвою «Творець чи творіння?»
• Виникнення Всесвіту — теорія Великого вибуху, формування зірок і планет. Звідки ми про це знаємо?
• Сонячна система. Масштаби і реальні розміри.
• Чому існує конфлікт між наукою та релігією?
• Чому ми тут? Чи є хтось іще, окрім нас, у Всесвіті? Формула Дрейка для визначення числа цивілізацій, що прагнуть контакту.
• Пошуки життя в Сонячній системі: атмосфера Венери, льодяні шапки на полюсах Марса, супутник Юпітера Європа, супутники Сатурна — Титан і Енцелад.
• Життя за межами сонячної системи.

Місце проведення – Волинський академічний театр ляльок (вул. Кривий вал, 18). Вартість квитків: 60 грн. – у день заходу, 50 грн. – передпродаж, 35 грн. – для учнів. Початок – о 18:00.

4. Історичний вечір

У середу також запрошуємо на історичний вечір «100 років утворення УНР» за участі членів клубу «Неспокійні серця». Місце проведення — Палац культури міста Луцька. Початок — о 15:00.

5. Презентація книги

У середу радимо побувати на презентації книги Юрія Щербика «На лінії невидимих фронтів». Місце проведення – бібліотека-філія №10 (Київський майдан 13). Початок – о 16:00. Телефони для довідок – 067 360 08 01, 099 642 48 72.

6. «Весняна солянка»

У середу пропонуємо завітати на вечір проекту «Луцька солянка». Учасники презентуватимуть авторську поезію, прозу, ділячись своїм внутрішнім світом. Також звучатимуть струни під авторські пісні та говоритимуть про улюблені книги. Місце проведення – клуб «Патріот Батьківщини» (вул. Драгоманова, 1). Вхід – вільний, на заході збиратимуть кошти для лікування дітей, хворих на рак. Зібрану суму передадуть у БФ «СТОПРАК». Початок – о 19:00. Телефон для довідок та реєстрації – 063 06 08 976.

7. Зустріч із письменницею

Зустрітися з письменницею Оршулею Фариняк пропонуємо у четвер. Місце проведення –Центральна бібліотека для дітей (просп. Грушевського, 1). Початок – о 14:00.

8. Чемпіонат з плавання

У четвер запрошуємо на чемпіонат КЗ «СДЮСШОР плавання» серед учнів ГПП за програмою ІІ етапу навчання. Місце проведення – центральний басейн (пр-т Президента Грушевського, 2а). Початок – о 09:30 та 14:30.

9. Турнір з дартсу

У четвер пропонуємо побувати на турнірі з дартсу серед команд за місцем проживання населення. Місце проведення – спортивний клуб «Біла тура» (вул. Будівельників, 11). Початок – о 16:00.

  1. Наталка-Полтавка

Також у четвер рекомендуємо переглянути комічну оперу на дві дії «Наталка-Полтавка». Місце проведення – драмтеатр ім. Т. Г. Шевченка. Початок – о 18:00. Телефони для довідок – (0332) 72 54 60, (0332) 72 59 03.

 

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев