Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 18–20 квітня

news

Цього тижня пропонуємо літературні посиденьки, концерти родини Шутко, камерного хору та Христини Соловій, майстер-класи, виставки та вечір-спогад. Про це детальніше читайте у традиційній добірці від інформаційного порталу «Волинь.info».

  1. Ювілейний вечір

У вівторок запрошуємо на ювілейний вечір Галини Марчук «Дзвони її серця». Місце проведення – Волинський краєзнавчий музей. Початок – о 13:00.

  1. Мистецькі посиденьки

У вівторок радимо відвідати мистецькі посиденьки «Луцька солянка». Місце проведення – клуб «Патріот Батьківщини». Початок – о 19:00.

  1. Майстер-клас з брейк-дансу

У середу можете відвідати майстер-клас з брейк-дансу «Техніка – основа успіху». Місце проведення – клуб «Сучасник» (вул. Конякіна,14). Початок – о 16:30.

  1. Концерт камерного хору

У середу також відбудеться концерт камерного хору «Київ». Місце проведення – Палац культури. Початок – о 18:00.

  1. Концерт принцеси лемків

У середу пропонуємо відвідати концерт принцеси лемків – Христини Соловій. Христина вперше виступатиме у Луцьку з великим сольним концертом у рамках всеукраїнського туру «Жива Вода 2017». Місце проведення – Волинський академічний облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка. Вартість квитків – 190–550 грн. Початок – о 19:00.

  1. Вечір-спогад

У четвер радимо відвідати вечір-спогад «КІНО і Друзі». Зустріч відбудеться із нагоди 80-річчя від дня народження знаного на Волині та далеко за її межами кіноаматора, оператора, який чотири десятиліття очолював Народну аматорську кіностудію «Волинь» – Бориса Ревенка. Запрошують переглянути його фільми і згадати Бориса Павловича! Місце проведення – Волинський краєзнавчий музей (вул. Шопена, 20). Початок – о 12:00.

  1. Благодійний майстер-клас

У четвер рекомендуємо побувати на благодійному майстер-класі – ліплення з глини, розпис печива, вироби з соломи. Місце проведення – Палац культури міста Луцька (2-й корпус). Початок – о 15:00.

  1. Концерт родини Шутко

У четвер пропонуємо відвідати концерт Остапа та Ольги Шутко та їхніх синів Романа, Назара та Андрія у супроводі академічного камерного оркестру «Кантабіле». Родина презентує нову програму Viva la Vida. У концерті звучатиме і висока класика, і супервіртуозні твори, і музика до кіно, і кавер-версії хітів естради. Більшість творів написані чи оброблені спеціально  для Остапа та Ольги відомими композиторами. В рамках концерту відбуватимуться вікторини, лотереї і презентація Ostap Shutko Collection. Місце проведення – Палац культури. Початок – о 19:00. Вартість квитка – 50–100 грн. Телефони для довідок – (0332) 24 02 41, 095 206 75 88.

  1. Виставка «Вікна в Світ»

Упродовж тижня можете переглянути виставку Павла Варварика «Вікна в Світ», малярство. Місце проведення – нижній зал «Галереї мистецтв» Будинку художника Волинської організації НСХУ (вул. Лесі Українки, 24а).

  1. Виставка «Неоголошена війна. Волинський рахунок»

Також упродовж тижня можете відвідати виставку «Неоголошена війна. Волинський рахунок». Виставка присвячена загиблим в АТО українським Героям, зокрема волинянам. Присутні матимуть змогу оглянути експозицію, яка висвітлює хід АТО від перших днів. Представлено матеріали по незаконному референдуму в Криму в 2014 році, трагедії українських військ біля села Волноваха, де загинули волиняни. Окремий ряд матеріалів присвячений 51 окремій бригаді, 1 батальйону тероборони «Волинь», батальйону «Світязь» та ін., у тому числі і діяльності добровольчих батальйонів «Айдар», «Азов». Найціннішими в експозиції є унікальні речі та експонати, що безпосередньо привезені із зони АТО та належали нашим захисникам: тубуси з РПГ, гільзи, форма, нагороди, шеврони тощо. На виставці представлено макет військового бліндажа, де відтворено побут наших захисників на сході України та колекція прапорів. Окреме місце на виставці відведено волинським волонтерам та військовим капеланам. Місце проведенняВолинський краєзнавчий музей (вул. Шопена, 20).

 

 

 

 

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев