Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 10–13 квітня

news

Цього тижня пропонуємо декілька цікавих великодніх майстер-класів, можливість долучитися до благодійності, переглянути цікаві виставки картин, як дитячі, так і професійних художників, також побувати на спортивних змаганнях та роздивитися, які виготовляють писанки. Про це все детальніше читайте у традиційній добірці від інформаційного порталу «Волинь.info».

  1. Виставка малюнків дітей

У понеділок запрошуємо на виставку малюнків учнів Луцької художньої школи «Пише писанки бабуся, пише мама, пишу я». Місце проведення – клуб «Сучасник». Початок – о 16:30.

  1. Змагання з волейболу серед жінок

У вівторок пропонуємо змагання з волейболу (жінки) серед команд ІІ групи за програмою Спартакіади міста 2017. Місце проведення – спортивний зал корпусу №1 СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30). Початок – о 13:00.

  1. Виготовлення янголів

У середу рекомендуємо завітати на майстер-клас з виготовлення янголів за технікою макроквілінг. Місце проведення – клуб «Патріот Батьківщини» (вул. Драгоманова, 1). Початок – о 12:00.

  1. Майстер-клас із писанкарства

У середу відбудеться ще один майстер-клас – із писанкарства під назвою «Великдень славить писанка Господня». Місце проведення –  бібліотека філія № 3 для дорослих (вул. Драгоманова, 1). Початок – о 13:00.

  1. Благодійний майстер-клас

Також у середу завітайте на благодійний майстер-клас з виготовлення великодньої ляльки-мотанки. Місце проведення – Палац культури (корпус № 2). Початок – о 15:00.

  1. Змагання з волейболу серед юнаків

У четвер відбудуться змагання з волейболу (юнаки) серед команд ІІІ групи за програмою Спартакіади міста 2017. Місце проведення: підгрупа А –  спортивний зал Луцького педагогічного коледжу (пр-т Волі, 36); підгрупа Б –  спортивний зал Технічного коледжу Луцького НТУ (вул. Конякіна, 5). Початок – об 11:00.

  1. Виготовлення листівок із солодощами

Також у четвер радимо відвідати благодійний майстер-клас з виготовлення листівок із солодощами, виробів з лісової трави. Місце проведення – Палац культури міста Луцька (корпус № 2). Початок – о 15:00.

  1. «Весняний салон»

До кінця місяця маєте змогу відвідати обласну художню виставку «Весняний салон 2017». Місце проведення – Великий зал «Галереї мистецтв» Будинку художника Волинської організації НСХУ (вул. Лесі Українки, 24а).

  1. Виставка київського художника

До кінця цього тижня, 14 квітня, пропонуємо переглянути картини відомого київського художника Петра Бевзи – виставку під назвою «Антологія». Місце проведення – Галерея сучасного мистецтва України «Арт-кафедра» («Адреналін Сіті»). Вхід – вільний!

  1. «Писанковий дивосвіт»

До 13 квітня ще триватиме виставка-конкурс «Писанковий дивосвіт». Усі роботи, що подаються на конкурс, авторські та виконані в традиційній манері – восковим розписом, з фарбуванням природними або хімічними барвниками. Місце проведення – арт-галерея «Луцьк» (Богдана Хмельницького, 1).

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев