Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку на 9–12 травня у Луцьку

news

Що цікавого відбуватиметься цього тижня у Луцьку, знову дізнавався для вас інформаційний портал «Волинь.info». Отож, куди піти і що побачити.

  1. Пам’ятати минуле, аби було майбутнє!

Запрошуємо сьогодні, 9 травня, долучитися до мистецької акції «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього!». Акція присвячена Дню пам’яті та примирення. Вона відбудеться біля входу у Центральний парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки. Там же проходитиме святковий концерт. Початок – о 15:00.

  1. Посиденьки із найвідомішим білоруським поетом

Мистецьке об’єднання «стендаЛь» запрошує на зустріч із найвідомішим поетом Білорусі – Андреєм Хадановічем. Модератором зустрічі буде не менш відомий в Україні Олександр Ірванець. Місце проведення заходу – книгарня Волинської обласної друкарні (просп. Волі, 27, вхід з вул. Сенатора). Вхід – вільний, однак потрібно попередньо бронювати місця за телефоном – 095 031 32 80. Початок – о 16:00.

  1. Світлий концерт

Зробити добру справу та насолодитися хорошою музикою ви зможете сьогодні, 9 травня, на «Світлому концерті» Світлани Тарабарової. Усі виручені кошти передадуть у фонд «СТОПРАК». Місце проведення концерту – драмтеатр імені Т. Г. Шевченка. Вартість квитків – від 80 грн. Початок – о 19:00. Телефони для довідок – 066 888 56 65, (0332) 72 54 60.

  1. Шоу вогняного танцю

Насолодитися вогняним шоу та допомогти іншим ви зможете сьогодні, 9 травня, під час благодійного виступу луцького театру вогню «Fire Dance». Кошти, зібрані під час шоу, будуть передані на купівлю обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень. Місце проведення – Театральний майдан. Початок – о 20:00.

  1. Культурна дискусія

У вівторок рекомендуємо взяти участь у дискусії «Культура – привід для конфліктів»Під час зустрічі обговорять можливості залагодження гострих тем, які виникають внаслідок культурної поліфонії України, етнічної насиченості регіонів, мовних та релігійних відмінностей людей. Всім, хто хоче долучитися до дискусії, потрібно пройти попередню реєстрацію до 9 травня включно. Місце проведення – бібліотека СНУ ім. Лесі Українки (вул. Винниченка, 30 а). початок – о 10:00.

  1. Як дослідити свій рід?

На зустрічі у вівторок «Генеалогія для всіх» вам проведуть майстер-клас із пошуку. Усім, хто цікавиться дослідженням історії родів, презентують проект Lodomeria. Ви дізнаєтесь, як шукати інформацію про людей, побачите різні сімейні реліквії, можете приносити також і свої (фото, документи тощо). Також на зустрічі почуєте цікаві історії та легенди. Місце проведення – Інститут філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30 а). Початок – о 13:30.

  1. Пісні від «Чачки»

Також у вівторок пропонуємо вам побувати на звітному концерті народного аматорського фольклорного гурту «Чачка». Місце проведення – Палац культури міста Луцька (вул. Б. Хмельницького, 1). Початок – о 18:00.

  1. До «колєг»

У середу радимо завітати до «Show Basilic» на «Вечір Колєг». Уже вдруге в Луцьку представлятимуть львівські традиції кабаре. Файний гумор під звуки камерного оркестру – те, що розслабить вас від роботи посеред тижня. Вартість квитків – від 150 грн. Початок – о 19:00. Телефони для довідок – 067 11 91 199, 066 88 85 665, (0332) 28 29 40.

  1. Вечір нестримного сміху

Також у середу зможете посміятись на КВК, де змагатимуться за «Суперкубок Волині». Між собою змагатимуться «Отдихаєм вмєстє» (Хмельницький), «7’Я» (Чернігів), «АГА» (Київ). Квитки можна придбати в касі драмтеатру. Ціна – від 60 грн.   Телефони для довідок – (0332)72-54-60, 0664356788. Початок – о 19:00.

  1. У школу магії

У магічній світ можна потрапити в четвер. Обиратимуть «Міс Хогвартс 2016». Отож, завітайте у «Хоґвартську Школу Чарів і Чаклунства», в яку на декілька годин перетвориться найбільший виш Волині та підтримайте дев’ятьох дівчат у боротьбі за титул. Місце проведення – Центр культури і дозвілля СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30). Вхід – 5 грн. Початок – о 16:00.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев